Wielki problem Lechii Gdańsk. Gwiazdor kontuzjowany

Dusan Kuciak wypada na kilka tygodni z gry. Doświadczony bramkarz nabawił się kontuzji ręki. Niestety prognozy nie dają jasnej informacji, kiedy możliwy jest powrót zawodnika na boisko.

Wielki problem Lechii Gdańsk. Gwiazdor kontuzjowany

Dłuższa przerwa Dusana Kuciaka

Diagnoza? Pęknięcie. Wiadomość o kontuzji odniesionej przez doświadczonego golkipera mogła zmartwić fanów Lechii Gdańsk. Niestety nawet Tomasz Kaczmarek nie jest w stanie powiedzieć, kiedy możliwy jest powrót Kuciaka do gry.

Na ten moment nie jesteśmy w stanie określić, ile potrwa przerwa Dusana. To mogą być 2 tygodnie, 4 tygodnie, a nawet 6 tygodni. Wszystko jest możliwe, bo to jest kontuzja ręki. Mam nadzieję, że w ciągu 3-4 tygodni Dusan do nas wróci, ale najważniejsze jest, aby to pęknięcie się dobrze zagoiło – stwierdził szkoleniowec.

37-latek nie wystąpił już w meczu 3. kolejki ekstraklasy, gdy jego drużyna zwyciężyła 3:2 z Widzewem w Łodzi. W bramce zastąpił go Michał Buchalik, który w kilku sytuacjach ratował swój zespół przed utratą gola, zwłaszcza w końcówce spotkania.

Wiadomo, Dusan jest fantastycznym bramkarzem i zawsze nam pomaga. Dla drużyny to jest jednak bardzo ważne, żeby wiedzieć, że jego zastępca w bramce jest w stanie w 91. minucie obronić decydującą piłkę. To jest coś, co robi różnicę dla zespołu – komentował występ Michała Buchalika Tomasz Kaczmarek.

0 / 5. Ocen: 0

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x