Widzew Łódź – Skra Częstochowa: Typy, kursy (24.09.2021)

Dziesiąta kolejka pierwszej ligi rozpocznie się w piątek. W meczu inaugurującym Widzew Łódź podejmie u siebie beniaminka z Częstochowy. Jest to mecz jednego z kandydatów do awansu z kandydatem do spadku. Widzew po straconej bramce w ostatniej kolejce w doliczonym czasie gry będzie chciał się na pewno zrehabilitować przed własną publicznością. Czy tak się stanie?

Widzew Łódź – Skra Częstochowa: Typy, kursy (24.09.2021)

Typy na mecz Widzew Łódź – Skra Częstochowa

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.47 – 4.15 – 7.75 (STS)
  • 1.50 – 4.55 – 6.40 (Fortuna)
  • 1.48 – 4.20 – 7.40 (Betclic)

Warto wiedzieć: Skra swoje wszystkie mecze aktualnie rozgrywa na wyjeździe ze względu na konflikt z władzami miasta.

Widzew przed dziesiątą kolejką zajmuje drugie miejsce w tabeli ze stratą dwóch punktów do Korony Kielce. Łodzianie zgromadzili dwadzieścia punktów. Bilans bramkowy to osiemnaście strzelonych goli przy ośmiu straconych.

Skra aktualnie plasuje się na miejscu dziesiątym z jedenastoma punktami z jednym zaległym meczem. Kibiców może martwić ujemny bilans bramkowy. Klub z Częstochowy na wyjazdach zdobywa średnio jeden punkt.

Widzew u siebie notuje fantastyczną serie. Pięć meczów pięć wygranych. Aż czternaście strzelonych goli i zaledwie trzy stracone. Trener Janusz Niedźwiedź robi jak na razie bardzo dobrą robotę. Nie dość, że Widzew punktuje to gra dla oka ładną piłkę.

Strzelanie bramek w Widzewie nie jest uzależnione od jednego/dwóch zawodników. Guzdek ma trzy trafienia na koncie, po dwa Karol Danielak, Juliusz Letniowski oraz Paweł Tomczyk, czyli piłkarze ofensywni. U gości najlepszym snajperem jest Kamil Wojrtyra (dwa gole).

Widzew ten mecz według nas powinien wygrać. Dla gości nie jest to komfortowe grać cały czas na boiskach rywali tydzień w tydzień. W piątkowy wieczór przyjdzie im się zmierzyć przy ponad piętnastu tysiącach kibiców, gdzie niejednemu młodemu zawodnikowi doping poplątał nogi. Widzew u siebie nie traci punktów i tak będzie również w piątek.

Nasz typ: wygrana Widzewa (kurs 1.50 na www.efortuna.pl).

4 / 5. Ocen: 2

Najnowsze wiadomości

Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X