Widzew Łódź – Skra Częstochowa: Typy, kursy (24.09.2021)

Dziesiąta kolejka pierwszej ligi rozpocznie się w piątek. W meczu inaugurującym Widzew Łódź podejmie u siebie beniaminka z Częstochowy. Jest to mecz jednego z kandydatów do awansu z kandydatem do spadku. Widzew po straconej bramce w ostatniej kolejce w doliczonym czasie gry będzie chciał się na pewno zrehabilitować przed własną publicznością. Czy tak się stanie?

Widzew Łódź – Skra Częstochowa: Typy, kursy (24.09.2021)

Typy na mecz Widzew Łódź – Skra Częstochowa

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.47 – 4.15 – 7.75 (STS)
  • 1.50 – 4.55 – 6.40 (Fortuna)
  • 1.48 – 4.20 – 7.40 (Betclic)

Warto wiedzieć: Skra swoje wszystkie mecze aktualnie rozgrywa na wyjeździe ze względu na konflikt z władzami miasta.

Widzew przed dziesiątą kolejką zajmuje drugie miejsce w tabeli ze stratą dwóch punktów do Korony Kielce. Łodzianie zgromadzili dwadzieścia punktów. Bilans bramkowy to osiemnaście strzelonych goli przy ośmiu straconych.

Skra aktualnie plasuje się na miejscu dziesiątym z jedenastoma punktami z jednym zaległym meczem. Kibiców może martwić ujemny bilans bramkowy. Klub z Częstochowy na wyjazdach zdobywa średnio jeden punkt.

Widzew u siebie notuje fantastyczną serie. Pięć meczów pięć wygranych. Aż czternaście strzelonych goli i zaledwie trzy stracone. Trener Janusz Niedźwiedź robi jak na razie bardzo dobrą robotę. Nie dość, że Widzew punktuje to gra dla oka ładną piłkę.

Strzelanie bramek w Widzewie nie jest uzależnione od jednego/dwóch zawodników. Guzdek ma trzy trafienia na koncie, po dwa Karol Danielak, Juliusz Letniowski oraz Paweł Tomczyk, czyli piłkarze ofensywni. U gości najlepszym snajperem jest Kamil Wojrtyra (dwa gole).

Widzew ten mecz według nas powinien wygrać. Dla gości nie jest to komfortowe grać cały czas na boiskach rywali tydzień w tydzień. W piątkowy wieczór przyjdzie im się zmierzyć przy ponad piętnastu tysiącach kibiców, gdzie niejednemu młodemu zawodnikowi doping poplątał nogi. Widzew u siebie nie traci punktów i tak będzie również w piątek.

Nasz typ: wygrana Widzewa (kurs 1.50 na www.efortuna.pl).

4 / 5. Ocen: 2

Łukasz Garguła
Łukasz Garguła
Skromny człowiek. Jego pasją od dziecka jest sport oraz fizyka. Lubi także inne nauki ścisłe jak chemia czy astronomia. Całkiem nieźle wychodzi mu typowanie. Na Sport1.pl odpowiedzialny za zapowiedzi i analizy wydarzeń sportowych.

Podobne do: Widzew Łódź – Skra Częstochowa: Typy, kursy (24.09.2021)

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P