West Ham United domaga się 100 mln funtów za Declana Rice’a

Według informacji przedstawionych przez Sports Mole, West Ham United zamierza żądać aż 100 milionów funtów za swojego utalentowanego pomocnika, Declana Rice’a. Wartość ta ma na celu zniechęcić inne kluby Premier League do prób ściągnięcia zawodnika latem. Rice od dawna jest kluczowym zawodnikiem w składzie West Hamu, a także regularnie występuje w reprezentacji Anglii pod wodzą Garetha Southgate’a.

declan rice
West Ham United domaga się 100 mln funtów za Declana Rice’a (Instagram)

Declan Rice – Zainteresowanie ze strony innych klubów

Mimo że West Ham plasuje się obecnie w dolnej części tabeli, rozmowy na temat przyszłości Rice’a na London Stadium nasilają się. Wśród klubów zainteresowanych pomocnikiem są drużyny z Ligi Mistrzów. Daily Mail twierdzi, że wysoka cena ma na celu odstraszenie szczególnie Arsenalu, który rzekomo uczynił Rice’a swoim głównym celem transferowym na lato.

Potrzeby Arsenalu i Mikel Arteta

Mikel Arteta, menedżer Arsenalu, zamierza wzmocnić środek pola swojego zespołu. Po zakwalifikowaniu się do Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie, Arsenal staje się bardziej atrakcyjną opcją dla Rice’a. W styczniu zainteresowanie Moisesem Caicedo i Amadou Onaną nie przekształciło się w konkretne działania, a jedynym wzmocnieniem Arsenalu na tej pozycji był Jorginho z Chelsea.

Manchester United i Chelsea również na tropie

Manchester United i Chelsea również wykazują silne zainteresowanie, podczas gdy Manchester City i Liverpool wciąż śledzą sytuację. Wszystko wskazuje na to, że przyszłość Declana Rice’a będzie jednym z gorących tematów nadchodzącego okienka transferowego.


5 / 5. Ocen: 5

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x