West Ham przedłuża kontrakt napastnika Michaila Antonio

Według The Sun, reprezentant Jamajki, Michail Antonio, podpisał nowy kontrakt z West Ham obowiązujący do 2025 roku.

West Ham przedłuża kontrakt napastnika Michaila Antonio (foto: AFP)

Michail Antonio na dłużej w West Ham United

The Hammers aktywowali opcję przedłużenia kontraktu 31-latka, a także wzięli udział w wyścigu o lewego obrońcę Evertonu, Lucasa Digne’a, mówi się o 30 milionach Funtów

Zespół z London Stadium również chce podpisać kontrakt z innym napastnikiem jako wsparciem dla Antonio, a zrobienie tych dwóch transferów przed końcem okna jest sporym wyzwaniem dla Davida Moyesa.

Moyes wyraźnie potrzebuje wzmocnienia na lewej obronie, a zakontarktowanie 28-letniego reprezentanta Francji będzie z pewnością bardzo przydatne, gdy Arthur Masuaku nie zagra w wyniku kontuzji Aarona Cresswella.

Antonio był bardzo wpływowy i kluczowy w ostatnich miesiącach, ale nie zostało mu wiele lat na szczycie.

West Ham przydałby się młody napastnik, który zapewni mu silną konkurencję, a także odniesie sukces na dłuższą metę. Niemniej jednak podpisanie umowy, dzięki której pozostanie w klubie przez następne trzy lata, ma sens, ponieważ wciąż gra na wysokim poziomie.

5 / 5. Ocen: 1

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Najnowsze wiadomości

Back to top button