Wenezuela – Boliwia: Typy, kursy bukmacherskie

Wenezuela jest na samym dole grupy eliminacyjnej Mistrzostw Świata w Ameryce Południowej, przegrywając 11 z 14 dotychczasowych meczów i zachowując tylko jedno czyste konto. Dodatkowo drużyna Jose Pekermana wygrała tylko jedno z ostatnich 14 meczów w rozgrywkach.

typy na mundial 2022
Typy na mecz Wenezuela – Boliwia: Eliminacje MŚ Katar 2022

Typy na mecz Wenezuela – Boliwia: Eliminacje MŚ Katar 2022

Boliwia zawsze miała imponujący rekord u siebie, dzięki fizycznym problemom, z jakimi borykały się drużyny gości w La Paz na wysokości prawie 4000 metrów nad poziomem morza. Jednak jeszcze nie wygrali meczu wyjazdowego w tych kwalifikacjach, przegrywając trzema lub więcej bramkami w Brazylii, Argentynie, Kolumbii i Peru.

Jednak Boliwijczycy odnotowali remisy na trudnych terenach w Chile i Paragwaju, a obecnie mogą pochwalić się bardzo skutecznym strzelcem na kontynencie. Kapitan Marcelo Martins strzelił w tym sezonie osiem goli, w tym dublet w meczu z Wenezuelą. Doskonale wykonuje rzuty karne i do tej pory strzelił cztery z pięciu goli na wyjeździe w grupie.

Kapitan Boliwii pogrąży gospodarzy?

Ogromne różnice między formą Boliwii u siebie i na wyjeździe sprawiają, że jest to trudny mecz do wytypowania, nawet biorąc pod uwagę fatalne wyniki Wenezueli. Jednak Boliwia strzeliła 20 goli w 14 meczach kwalifikacyjnych, tyle samo co Argentyna i więcej niż udało się to piłkarzom z Urugwaju, Kolumbii, Chile czy Peru, więc powinniśmy spodziewać się stworzenia wielu szans pod bramką gospodarzy.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za 3 depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Zakład bez ryzyka w Betgames20 PLN
Zakład bez ryzyka na Wirtualki20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Mając to wszystko na uwadze, oraz doskonałą formę strzelca wyborowego Cruzeiro Martinsa, obstawiamy w tym spotkaniu wygraną gości po wysokim kursie 5.70.

Ciekawostki na mecz Wenezuela – Boliwia:

  • Kapitan Boliwii, Marcelo Martins, strzelił osiem goli w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata w Ameryce Południowej, co czyni go najlepszym strzelcem kontynentu.
  • Wenezuela jest na samym dole grupy, przegrywając 11 z 14 meczów i tracąc 25 bramek.
  • Do tej pory gospodarze zachowali tylko jedno czyste konto.

Typ na mecz Wenezuela vs Boliwia: 2 (kurs 5.70 na www.eFortuna.pl)


5 / 5. Ocen: 2

Jarosław
Jarosław
Redaktor naczelny Sport1.pl. Dziennikarz od 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Podobne do: Wenezuela – Boliwia: Typy, kursy bukmacherskie

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P