Weekendowy cashback w Betfan. Wygrany kupon lub zwrot!

Taśma na weekend już prawie gotowa czy może w całkowitej rozsypce? Bez względu na to, na jakim etapie są przygotowania do typowania, u legalnego bukmachera Betfan można w dniach 22-23 kwietnia skorzystać ze specjalnego cashbacku!

Weekendowy cashback w Betfan. Wygrany kupon lub zwrot!
Weekendowy cashback w Betfan. Wygrany kupon lub zwrot!

Zwrot w weekend. Piłka nożna (prawie) bez ryzyka!

Jeżeli nie masz jeszcze gotowy pewniaków na zbliżające się mecze, na naszej stronie znajdzie typy za darmo na każdy dzień. Tym samym można w łatwy sposób dodać coś do kuponu lub stworzyć zupełnie nowy.

Promocja weekendowa od bukmachera Betfan dostępna jest dla osób, które postawią konkretny kupon w dniach 22-23 kwietnia. W przypadku wygranej środki normalnie lądują na koncie, natomiast przegrana oznacza otrzymanie zwrotu w wysokości 75% zagranej stawki. Gracz sam decyduje, na jakie typowanie będzie chciał wykorzystać zgarnięty bonus.Aby zakwalifikować się do oferty specjalnej u bukmachera Betfan, należy:

  • Postawić w okresie promocyjnym kupon z min. 3 zdarzeniami
    • Minimalny kurs ogólny to 2.50
    • Stawka 59 PLN
    • Tylko typy na piłkę nożną

Promocja dostępna jest od godziny 8:00 w dniu 22.04.2023 do 23:59 następnej doby, czyli niedzieli (23.04.2023). Każdy ma możliwość otrzymania jednego zwrotu. Bonus to 75% postawionej stawki w kuponie promocyjnym.

Barcelona - Atletico za darmo w STS TV
Barcelona – Atletico za darmo w STS TV

Wygrana lub 75% z powrotem na konto w Betfan

Tylko dwa scenariusze mogą mieć miejsce w tym przypadku:

  • Udaje się wygrać – zysk od razu trafia na konto gracza
  • Nie udaje się trafić typów – bukmacher przelewa zwrot

Dodatkowe środki muszą być obrócone w kuponie AKO składającym się z co najmniej trzech zdarzeń o łącznym kursie nie mniejszym niż 3.80. W przypadku każdego gracza w promocji bierze się pod uwagę pierwszy postawiony kupon, a nie pierwszy przegrany.

Więcej szczegółów na temat obrotu bonusowych środków sprawdzić można w Panelu Gracza. Na wykorzystanie premii są dwa dni, a więc 48 godzin. Po tym czasie dodatkowe środki przepadają.

Zwrot przyznawany jest od razu po rozliczeniu kuponu kwalifikacyjnego.

Fuksiarz rozdaje w aplikacji 10 PLN. Jak odebrać?
Fuksiarz rozdaje w aplikacji 10 PLN. Jak odebrać?

Nie można postawić kuponu promocyjnego za środki bonusowe pochodzące z innych ofert specjalnych czy też za freebety promocyjne. Chodzi o zagranie za własne pieniądze.

Przypominamy, że na stronie legalnego bukmachera Betfan możliwe jest obstawianie przyszłości Marka Papszuna. Co szkoleniowiec będzie robił po odejściu z Rakowa?


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 39

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Kurs 200.0 na West Ham lub Fiorentinę. Możesz zagrać!

This will close in 0 seconds

0
Dodaj swój komentarz.x