Warta Poznań – Wisła Płock: Typy, kursy (20.11.2021)

W Grodzisku Wielkopolskim gdzie swoje domowe mecze rozgrywa Warta Poznań pojawi się Wisła Płock, która do tej pory nie wygrała ani razu meczu na wyjeździe. Siedem gier i zero punktów. Jest to wynik niebywały. Kiedyś zła passa musi być przerwana. Czy tak będzie w sobote? Transmisja spotkania na Canal +.

Warta Poznań – Wisła Płock: Typy, kursy (20.11.2021)

Typy na mecz Warta Poznań – Wisła Płock

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 2.60 – 3.10 – 2.90 (STS)
  • 2.66 – 3.26 – 2.88 (Fortuna)
  • 2.65 – 3.20 – 2.90 (Betclic)

Sobotnie spotkanie będzie niezwykle ważnym dniem dla Dawida Szulczka nowego trenera Warty Poznań, który ostatnio prowadził Wigry Suwałki. Klub z Poznania zajmuje aktualnie szesnaste miejsce i traci do Wisły Płock sześć punktów.

Tak jak wspomnieliśmy we wstępie. Wisła Płock jest ewenementem na dużą skalę. Nafciarze do tej pory nie zdobyli żadnego punktu na wyjeździe mimo, iż np. prowadzili w Łęcznej z Górnikiem nawet 2:0.

Warta to drużyna, która w lidze strzela najmniej goli. Zaledwie dziewięć trafień w czternastu spotkaniach.

Uważamy, że mająca problemy na wyjeździe Wisła i mało strzelająca Warta mocno nie poprawią swoich statystyk strzeleckich. Ogólnie jesteśmy ciekawi jak zagrają gospodarze pod batutą nowego szkoleniowca. Jest to wróżenie z fusów, dlatego trzymamy się tego co było.

Nasz typ: poniżej 2.5 gola (kurs 1.75 na www.efortuna.pl).

0 / 5. Ocen: 0

Łukasz Garguła
Łukasz Garguła
Skromny człowiek. Jego pasją od dziecka jest sport oraz fizyka. Lubi także inne nauki ścisłe jak chemia czy astronomia. Całkiem nieźle wychodzi mu typowanie. Na Sport1.pl odpowiedzialny za zapowiedzi i analizy wydarzeń sportowych.

Podobne do: Warta Poznań – Wisła Płock: Typy, kursy (20.11.2021)

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P