Warta Poznań – Radomiak Radom – Typy bukmacherskie 15 maja (poniedziałek)

Poniedziałkowe spotkanie pomiędzy Wartą Poznań a Radomiakiem Radom rozegrane zostanie na stadionie Dyskobolii w Grodzisku Wielkopolskim. Transmisja w CANAL+ Sport 3 oraz CANAL+ Sport. Zapraszam do analizy.

PKO BP Ekstraklasa 2022/23: Które drużyny spadną?
Warta Poznań – Radomiak Radom – Typy bukmacherskie 15 maja (poniedziałek)

Warta Poznań vs Radomiak Radom. Typy i Analiza

Będzie to ostatnie spotkanie 32. kolejki PKO Ekstraklasy. Spotkanie w którym bardzo ciężko wskazać faworyta o czym chociażby świadczą kursy wystawione przez bukmacherów z lekkim wskazaniem na Wartę Poznań.

Poznaniacy ostatnio dobrze prezentują się w Grodzisku Wielkopolskim, więc ich zwycięstwa w poniedziałek nie można wykluczać. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem na to spotkanie będzie bezpieczniejsze 1x.

Siódma w tabeli Warta zgromadziła dotychczas czterdzieści cztery punkty. Ostatnio w Zabrzu przegrała z Górnikiem 0-2. A wcześniej w Białymstoku uległa Jagiellonii 1-3. Najlepiej czuje się w Grodzisku Wielkopolskim gdzie ostatnimi czasy wygrała z Legią 1-0 i Śląskiem 3-1.

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO200 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

Piłkarze Radomiaka mają nóż na gardle. Ich przyszłość w PKO Ekstraklasie stoi pod znakiem zapytania. Trzydzieści osiem to ich liczba zdobytych punktów. Sklasyfikowani są na czternastym miejscu w tabeli.

Niepewni utrzymania goście z pewnością tanio skóry nie sprzedadzą. Ostatnio w Radomiu przegrali z Piastem 0-1. Ich forma pozostawia jednak wiele do życzenia. Biorąc pod uwagę fakt, iż poznaniacy dobrze ostatnio grają na stadionie Dyskobolii, to powinni zapunktować. W Radomiu wygrali z Radomiakiem 3-2.

Typ: 1X (kurs 1.45 na STS)


5 / 5. Ocen: 1

Marek Pawliński

Specjalista od analiz piłkarskich, znany z forum BetOnline, gdzie miał skuteczność nie mniejszą niż 70%, a Yield zawsze na plusie :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x