Warta Poznań – Lechia Gdańsk: Typy, kursy (30.10.2021)

Grająca w Grodzisku Wielkopolskim Warta podejmie w trzynastej kolejce Lechie Gdańsk, która zapewne będzie chciała zmazać plamę z wtorkowej pucharowej potyczki, gdzie przegrała ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 1:2. Czy Warcie uda się wygrać drugi mecz w sezonie? Zawody poprowadzi arbiter Malec. Transmisja na Canal +.

Warta Poznań – Lechia Gdańsk: Typy, kursy (30.10.2021)

Typy na mecz Warta Poznań – Lechia Gdańsk

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 4.10 – 3.40 – 1.95 (STS)
  • 4.10 – 3.50 – 2.00 (Fortuna)
  • 4.05 – 3.40 – 1.95 (Superbet)

O ile Warta Poznań początek sezonu miała udany, gdzie w pierwszych trzech kolejkach zdobyła pięć punktów o tyle później już tak kolorowo nie było. Podopieczni trenera Tworka zajmują szesnastce miejsce mając na koncie osiem punktów.

Na drugim biegunie jest Lechia Gdańsk, która zajmuje trzecie miejsce i ma piętnaście punktów więcej aniżeli sobotni rywal. Przyjście trenera Kaczmarka poprawiło grę Lechii, ale ostatnie dwa mecze mogą budzić niepokój wśród sympatyków drużyny z Trójmiasta.

Warta jest najsłabszą drużyną jeśli chodzi o ofensywę. Zaledwie osiem strzelonych goli przy czym aż siedem z nich zostało strzelonych w pierwszych trzech kolejkach. W kolejnych dziewięciu zaledwie jeden raz Warcie udało się zanotować trafienie….

Lechia ostatnie dwa mecze zagrała zdecydowanie gorzej aniżeli pierwsze mecze pod wodzą trenera Kaczmarka. W spotkaniu z Górnikiem już można było zauważyć, że Lechiści nie dominują na boisku tak jak wcześniej. Szala goryczy przelała się w Pucharze Polski, gdzie Lechia odpadła ze Świtem, który gra na czwartym poziomie rozgrywkowym w Polsce.

W tym meczu uważamy, że wiele goli nie obejrzymy. Warta ma problemy ze strzelaniem goli, z kolei Lechia jest w słabej formie i wydaje nam się, że to może być dłuższa seria podopiecznych trenera Kaczmarka.

Nasz typWarta Poznań – Lechia Gdańsk: poniżej 2.5 gola (kurs 1.85 na www.efortuna.pl).


5 / 5. Ocen: 2

Łukasz Garguła
Łukasz Garguła
Skromny człowiek. Jego pasją od dziecka jest sport oraz fizyka. Lubi także inne nauki ścisłe jak chemia czy astronomia. Całkiem nieźle wychodzi mu typowanie. Na Sport1.pl odpowiedzialny za zapowiedzi i analizy wydarzeń sportowych.

Podobne do: Warta Poznań – Lechia Gdańsk: Typy, kursy (30.10.2021)

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P