Walka Czyżzewska – Karaseva uzupełnia kartę walk XTB KSW 77

Federacja KSW odsłoniła ostatnie karty przed sobotnim wydarzeniem w Arenie Gliwice. Wiemy już, że galę XTB KSW 77 otworzy starcie kobiet. Zmierzy się w nim Oleksandra Karaseva i Wiktoria Czyżewska.

Walka Czyżzewska - Karaseva uzupełnia kartę walk XTB KSW 77
Walka Czyżzewska – Karaseva uzupełnia kartę walk XTB KSW 77

Czyżzewska – Karaseva na otwarcie XTB KSW 77

Jedenasty pojedynek został dodany do karty walk gali XTB KSW 77. Zmierzą się w nim dwie młode, efektownie walczące zawodniczki, które swoją konfrontacją otworzą grudniową galę. Utytułowana Wiktoria Czyżewska (1-0, 1 KO) skrzyżuje rękawice z niepokonaną w zawodowym MMA Oleksandrą Karasevą (2-0, 2 KO). Pojedynek pań w kategorii koguciej odbędzie się 17 grudnia Arenie Gliwice.

Obstawianie KSW 77 na stronie Fortuna
Obstawianie KSW 77 na stronie Fortuna

Wiktora Czyżewska MMA – kto to?

Wiktora Czyżewska w październiku tego roku zadebiutowała w zawodowym MMA i na gali TFL w efektownym stylu rozbiła rywalkę już w pierwszej minucie pojedynku. Zawodniczka z Końskich rozpoczyna marsz przez zawodowy świat MMA, ale ma już na koncie wiele sukcesów w sporcie amatorskim. Zdobyła między innymi tytuł mistrzyni Polski i Europy Amatorskiej Ligi MMA i jest wielokrotną medalistką innych turniejów.

Wywalczyła również tytuł mistrzyni Polski w kickboxingu oraz złoty medal mistrzostw Polski ADCC. Wiktoria znana jest ze swojego efektownego stylu walki i częstego wygrywania przez nokauty.

Już teraz można zobaczyć drugą zapowiedź walki Khalidov – Pudzianowski

Oleksandra Karaseva MMA – kim jest?

Oleksandra Karaseva pozostaje niepokonana w zawodowym MMA. W profesjonalnych bojach zadebiutowała w zeszłym roku. Do tej pory wygrała dwie walki i obie zakończyła przez nokaut. Ukrainka ma również na swoim koncie starcia amatorskie. W tym roku zanotowała bardzo udany występ podczas mistrzostw Europy organizacja GAMMA, gdzie wywalczyła złoty medal w dwóch formułach. Starcie na gali KSW będzie dla Oleksandry pierwszym zawodowym pojedynkiem stoczonym w Polsce.   

4.8 / 5. Ocen: 184

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x