W sobotę KSW 63. Biletów na galę już nie ma

4 września odbędzie się w Warszawie gala KSW 63. W walce wieczoru Roberto Soldić zmierzy się w walce o pas mistrzowski z Patrikiem Kinclem. Wejściówki na to wydarzenie zostały szybko wyprzedane.

W sobotę KSW 63. Biletów na galę już nie ma
W sobotę KSW 63. Biletów na galę już nie ma

Plany były zupełnie inne

We wrześniu odbędzie się 63. edycja Konfrontacji Sztuk Walki. Organizatorzy pierwotnie chcieli, aby gala odbyła się w Chorwacji, jednak uniemożliwiły im to restrykcyjne przepisy pandemiczne. To wszystko sprawiło, że ostatecznie gala KSW 63 trzeba było umiejscowić gdzieś w Polsce. Wybór padł na studio telewizyjne ATM w Warszawie.

Dla kibiców MMA miejsce rozgrywania najbliższego KSW nie jest szczególnie dobrym rozwiązaniem. Miejsc do obejrzenia widowiska na żywo dostępnych było jak na lekarstwo, dlatego też rozeszły się dość szybko. Najtańsza wejściówka kosztowała 400 złotych, natomiast najdroższa 1200 zł i pozwalała na zajęcie miejsca tuż przy oktagonie.

Jak obejrzeć KSW 63 w internecie?

Nie będzie dostępne w sieci KSW 63 za darmo. Mimo ograniczonych miejsc dla kibiców, relacja wideo z całego wydarzenia zostanie udostępniona tylko tym, którzy zdecydują się na skorzystanie z systemu PPV. Do wykupu będzie potrzebny dostęp do sieci lub dekoder wybranego operatora TV.

Sprzedaż PPV prowadzą między innymi Vectra, Inea, Orange czy Cyfrowy Polsat. W każdym przypadku koszt dostępu do gali jest taki sam i wynosi dokładnie 40 złotych.

Transmisję z gali można wykupić również za pośrednictwem sieci. Platforma KSW TV umożliwia oglądanie transmisji na komputerach stacjonarnych i laptopach, natomiast aplikacja mobilna to szansa na włączenie relacji na smartfonie bądź tablecie.

Każdy, kto zdecyduje się na skorzystanie z PPV na KSW 63, musi pamiętać o tym, że wykupienie „wirtualnego biletu” daje dostęp do relacji na jednym urządzeniu. Po uruchomieniu odtwarzacza na tablecie, nie można będzie przełączyć się już w ramach tego samego „biletu” na komputer czy na odwrót.

Janikowski vs Pawlak na KSW 63

Jedną z dwóch walk gali KSW 63 będzie pojedynek Damiana Janikowskiego, brązowego medalisty z Londynu w zapasach, z Pawłem Pawlakiem. Ten drugi jest zdecydowanie bardziej doświadczony od rywala – styczność z MMA ma od 2010 roku. Po serii dziesięciu wygranych z rzędu przez cztery lata został „wyłapany” przez UFC. Dla amerykańskiej federacji stoczył trzy pojedynki, ale tylko w jednym udało mu się zwyciężyć.

Zapowiedź pojedynku Janikowski – Pawlak na KSW 63 możecie obejrzeć poniżej:

Gala odbędzie się 4 września. Jej początek zaplanowany jest na godzinę 20.

5 / 5. Ocen: 1

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Back to top button