Villarreal – Barcelona: Typy, kursy (27.11.2021)

Żółta Łódź Podwodna podejmie Dumę Katalonii w piętnastej kolejce La Liga. Niewątpliwie jest to jedno z najlepszych zestawień tej kolejki. Obie drużyny są po piątej kolejce w LM i obie na pewno nie są zadowolone z wyników jakie padły na boiskach w Hiszpanii. Transmisja pojedynku na Canal + Sport 2.

Villarreal – Barcelona: Typy, kursy (27.11.2021)

Typy na mecz Villarreal – Barcelona

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 2.70 – 3.40 – 2.50 (STS)
  • 2.77 – 3.45 – 2.65 (Fortuna)
  • 2.70 – 3.45 – 2.65 (Betclic)

Przed tym spotkaniem Barcelona ma cztery punkty przewagi nad Villarreal. Dwa spotkania w roli trenera ma za sobą Xavi Hernandez. Bilans to jedna wygrana i remis. Jedna bramka strzelona, zero straconych.

W ostatnich pięciu spotkaniach drużyny Unaia Emeryego nie padło więcej niż dwa gole w spotkaniu.

W.w szkoleniowiec potrafi z dobrymi rywalami fantastycznie ułożyć zespół pod względem taktycznym jednak w ofensywie w ostatnim czasie jest wiele do poprawy.

Barcelona w swoich meczach ma problem gdy jest przy piłce w okolicach 20 metra przed bramką rywala. Do tego czasu potrafi go zdominować ale brakuje finalizacji i egzekutora w jej szeregach.

Naszym zdaniem będzie to mecz mocno taktyczny i będzie mało miejsca do swobodnego poruszania się na połowie rywala. Under bramkowy według nas wydaje się najlepszą opcją na to spotkanie.

Nasz typ: under 3.5 gola (kurs 1.48 na www.betclic.pl).

0 / 5. Ocen: 0

Łukasz Garguła
Łukasz Garguła
Skromny człowiek. Jego pasją od dziecka jest sport oraz fizyka. Lubi także inne nauki ścisłe jak chemia czy astronomia. Całkiem nieźle wychodzi mu typowanie. Na Sport1.pl odpowiedzialny za zapowiedzi i analizy wydarzeń sportowych.

Podobne do: Villarreal – Barcelona: Typy, kursy (27.11.2021)

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P