VFL Wolfsburg – Borussia Dortmund: Typy, kursy (27.11.2021)

Oba zespoły mają za sobą mecze w Lidze Mistrzów i nie wspominają na pewno dobrze tych spotkań. Ciężko wskazać faworyta w tym pojedynku ze względu na liczne urazy u gości. Według nas to gospodarze mają większe szanse na zgarnięcie kompletu punktów. Transmisja starcia na platformie Viaplay.

Wolfsburg – BVB: Typy, kursy (27.11.2021)

Typy na mecz Wolfsburg – Borussia Dormutnd

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 2.90 – 3.50 – 2.40 (STS)
  • 2.94 – 3.55 – 2.50 (Fortuna)
  • 2.91 – 3.65 – 2.45 (Betclic)

Po dwunastu kolejkach niemieckiej Bundesligi ekipa z Zagłębia Ruhry plasuje się na drugim miejscu tuż za Bayernem Monachium. Wolfsburg czyli zespół polskiego napastnika Bartka Białka zajmuje szóste miejsce i do rywala z Dortmundu traci siedem punktów.

Do tego meczu wśród gości nie przystapią m.in. Bellingham, Haaland, Burki, Hazard, Reyna czy Guerreiero. Są to niezwykle ważne ogniwa co pokazują ostatnie mecze BVB.

Wilki są drużyną, która niewiele strzela oraz niewiele traci. W dwunastu meczach strzelili czternaście goli i tyle samo stracili.

Z racji absencji u gości w formacji ofensywnej w tym meczu gramy under bramkowy. Oba zespoły mogą być trochę zmęczone meczami i podróżą LM co może wpłynąć na intensywność spotkania. Under wydaje się najlepszym wyborem na to starcie.

Nasz typ: under 2.5 gola (kurs 2.00 na www.efortuna.pl).

0 / 5. Ocen: 0

Łukasz Garguła
Łukasz Garguła
Skromny człowiek. Jego pasją od dziecka jest sport oraz fizyka. Lubi także inne nauki ścisłe jak chemia czy astronomia. Całkiem nieźle wychodzi mu typowanie. Na Sport1.pl odpowiedzialny za zapowiedzi i analizy wydarzeń sportowych.

Podobne do: VFL Wolfsburg – Borussia Dortmund: Typy, kursy (27.11.2021)

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P