Valencia czy Sevilla – kto w środę górą w La Liga?

Czy znakomicie spisująca się w tym sezonie Sevilla poradzi sobie z Valencią, której do wybornej formy sporo brakuje? Bukmacherzy nie mają wątpliwości, kto ma większe szanse na wygranie hitu La Liga.

Valencia czy Sevilla - kto górą w hicie La Liga?
Valencia czy Sevilla – kto górą w hicie La Liga?

Sevilla idzie jak burza

Sevilla spisuje się w tym sezonie znacznie powyżej oczekiwań. Drużyna Julena Lopeteguiego zajmuje drugie miejsce w tabeli La Liga i ma tylko pięć punktów straty do lidera z Madrytu, przy jednym meczu rozegranym mniej.

Valencia przeciętnie rozpoczęła bieżące rozgrywki, ale nawet prezentując nierówną formę, na półmetku jest tylko cztery punkty za Barceloną i nadal liczy się w walce o europejskie puchary.  

superbet kod promocyjny 2022
Nowy bonus w Superbet z kodem promocyjnym BETONLINE

Obu drużynom będzie z pewnością zależeć na zwycięstwie. Szykuje się jednak zacięte spotkanie, w którym możliwy jest również podział punktów. Każdy z tych scenariuszy można bardzo korzystnie wytypować w BETFAN

  • Valencia, 100 zł = 286 zł
  • Remis, 100 zł = 273 zł
  • Sevilla, 100 zł = 206 zł

Bet Builder w Betfan. Szansa na większe wygrane!

Można też pokusić się o skorzystanie ze świetnego narzędzia jakim jest Bet Builder. Montowanie kuponu przy jego pomocy daje możliwości połączenia naprawdę ciekawych i prawdopodobnych zdarzeń, przy jednoczesnej szansie na wysoką nagrodę:

  • Sevilla strzeli – TAK
  • Over 2.5 – TAK
  • 1. połowa – remis

Połączenie tych zakładów przy stawce 100 złotych to możliwość wygrania aż 573 złotych. Zagrać można na www.Betfan.pl.

5 / 5. Ocen: 1

Maksymilian Kotowski
Maksymilian Kotowski
Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Podobne do: Valencia czy Sevilla – kto w środę górą w La Liga?

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P