UFC London: Tybura – Aspinall. Polak przegrał z kretesem! [Skrót walki]

Nie doszło do niespodzianki w walce wieczoru UFC London: Tybura – Aspinall. Polski zawodnik przegrał już w pierwszej rundzie po zaledwie 90 sekundach od startu pojedynku. Już teraz można obejrzeć skrót walki! [WIDEO]

UFC London: Tybura - Aspinall. Polak przegrał z kretesem! [Skrót walki]
UFC London: Tybura – Aspinall. Polak przegrał z kretesem! [Skrót walki]

Tybura – Aspinall: Skrót walki (UFC London)

Przed starciem na gali UFC Fight Night 224, Marcin Tybura zajmował dziesiąte miejsce w rankingu kategorii ciężkiej UFC. Tom Aspinall był na piątej pozycji. Obaj zawodnicy mieli różne cele przed tą walką – Tybura chciał wkroczyć do czołówki rankingu, a Aspinall powrócić po kontuzji kolana i pokazać się z jak najlepszej strony.

Aspinall rozpoczął walkę mocnym kopnięciem w głowę Tybury, które od razu wstrząsnęło Polakiem. Anglik kontynuował ataki, trafiając celnie w stójce. Tybura próbował przejąć inicjatywę, ale jego rywal był znacznie bardziej aktywny.

UFC za darmo w STS

Po minucie walki Aspinall trafił Tyburę łokciem, a następnie dokończył dzieła prawym prostym. Polak runął na matę, a sędzia przerwał pojedynek.

Po zwycięstwie Aspinall opowiedział w oktagonie o trudnym roku, który przeszedł po kontuzji kolana. Teraz jego celem jest walka o mistrzowski pas federacji UFC w wadze ciężkiej. Tybura natomiast musi otrząsnąć się po porażce i zaplanować kolejne kroki w swojej karierze. Będziemy informować, gdy będzie wiadomo coś więcej o planach na przyszłość polskiego zawodnika.


4.9 / 5. Ocen: 105

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X
0
Dodaj swój komentarz.x