Tylko w ten weekend! Fortuna i darmowe 10 PLN za zgody marketingowe!

Oferta specjalna na weekend 4-6 lutego przygotowana przez markę Fortuna. Do zdobycia jest darmowe 10 PLN na obstawianie, a wszystko, co należy zrobić, to zaznaczyć odpowiednie zgody marketingowe!

Tylko w ten weekend! Fortuna i darmowe 10 PLN za zgody marketingowe!
Tylko w ten weekend! Fortuna i darmowe 10 PLN za zgody marketingowe!

Fortuna daje 10 PLN na obstawianie

Firma bukmacherska Fortuna w ten weekend może spodziewać się prawdziwego oblężenia strony, gdyż tylko i wyłącznie u niej grać można przygotowane na High League 2 typy. Oprócz tego czeka kibiców jeszcze wiele innych wydarzeń jak chociażby powrót Ekstraklasy, hit Bayern – RB Lipsk czy finał Pucharu Narodów Afryki.

Osoby, które jeszcze nie posiadają konta w Fortunie, mogą zarejestrować się na stronie www.eFortuna.pl. Cały czas do wpisania jest aktywny specjalny kod promocyjny „BETONLINE„, a teraz dodatkowo istnieje jeszcze możliwość zdobycia 10 PLN za wyrażenie zgody na otrzymywanie wiadomości e-mail oraz SMS.

Fortuna kod promocyjny
Fortuna kod promocyjny

Bonus od Fortuny trafi na konto każdego gracza, który do tej pory nie miał zaznaczonej wspomnianej chwilę wcześniej zgody. Tyczy się to zarówno nowych, jak i aktualnych klientów bukmachera. Premię otrzymać można tylko jeden raz, tak więc odznaczanie i ponowne zaznaczanie nie jest w tym przypadku skuteczne.

Limitowany bonus za zgody marketingowe

Fortuna darmowy bonus przyznaje w postaci punktów lojalnościowych, które można wymienić na zakłady. Każdy może indywidualnie podjąć decyzję, na co chce wykorzystać prezent. Co więcej, zarówno same zgody, jak i kupon za bonus załatwić można za pośrednictwem strony lub aplikacji, więc możliwości jest całkiem sporo.

Promocja obowiązuje w dniach 4-6 lutego i w tym czasie można otrzymać bonus. Dodatkowe pieniądze są aktywowane w ciągu 24 godzin od zaznaczenia zgody marketingowej. Przykładowo: za niedzielne odhaczenie bonus na koncie powinien pojawić się dopiero w poniedziałek.

Jak zaznaczyć zgody marketingowe w Fortunie?
Jak zaznaczyć zgody marketingowe w Fortunie?

Uwaga! Bonus wymaga aktywacji, której dokonuje się w sekcji „Przegląd Bonusów” w dziale „Bonusy”. Do tego ostatniego mamy dostęp po zalogowaniu się na konto gracza.

Firma bukmacherska Fortuna jest legalną marką, która jako pierwsza w naszym kraju uzyskała zgodę na przyjmowanie zakładów przez internet. Obecnie kojarzone są przez graczy nie tylko przygotowane przez markę Fortuna punkty stacjonarne, ale również strona online. To ta ostatnia jest znacznie chętniej wykorzystywana niż tradycyjne oddziały.

Darmowy bonus 10 PLN za zgodę SMS i e-mail – krok po kroku:

  1. Rejestracja konta i zaznaczenie odpowiedniej opcji lub…
  2. Logowanie na www.eFortuna.pl
  3. Przejście do ustawień konta
  4. Wyrażenie zgody na otrzymywanie wiadomości SMS oraz email
  5. Aktywacja bonusu w ciągu 24 godzin od przyznania w dziale „Bonusy” i następnie „Przegląd Bonusów”

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 2

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Back to top button