Trwa mecz Świątek – Cirstea. Stream online bez opłat!

Iga Świątek walczy o ćwierćfinał Australian Open 2022. Każdy może oglądać mecz Świątek – Cirstea online w internecie. Usługa STS TV dostępna jest bez żadnych dodatkowych opłat abonamentowych!

Trwa mecz Świątek - Cirstea. Stream online bez opłat!
Trwa mecz Świątek – Cirstea. Stream online bez opłat!

Świątek – Cirstea online za darmo. Jak obejrzeć?

Tylko Iga Świątek jest jeszcze nadzieją polskiego tenisa w tegorocznym Australian Open. Zawodniczka z Raszyna walczy w ten poniedziałek, tj. 24 stycznia, o najlepszą ósemkę turnieju wielkoszlemowego, a jej rywalką jest Sorana Cirstea.

Gdzie obejrzeć mecz z udziałem Polki? Dostępny jest on na stronie www.STS.pl w ramach usługi STS TV. Transmisję może włączyć każda osoba, która posiada tu zarejestrowane konto i obstawi zakład. Z kodem „BETONLINE” można na start otrzymać dodatkowo 29 PLN bez depozytu na typowanie tenisa i nie tylko!

ZOBACZ, jak obejrzeć Świątek – Cirstea stream online w STS TV:


W ramach usługi STS TV można oglądać wydarzenia sportowe online podczas obstawiania live. Dostępne są nie tylko relacje ze spotkań tenisowych – można tutaj oglądać również piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę i wiele innych dyscyplin. Wszystko to bez żadnych dodatkowych opłat w postaci abonamentów, subskrypcji itp.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 2

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Back to top button