Trefl Sopot – Anwil  Włocławek: Typy, kursy (11.03.2022)

Mecz Trefla Sopot z Anwilem Włocławek to starcie drużyn, które za wszelką cenę chcą wyjść z głębokiego kryzysu. Z pewnością nikomu determinacji nie zabraknie. Jednak w trudniejszej sytuacji znajduje się Trefl, który w przypadku porażki może praktycznie pożegnać się z marzeniami o play-off.

typy koszykówka plk
Trefl Sopot – Anwil  Włocławek: Typy, kursy (11.03.2022)

Typy na mecz Trefl Sopot – Anwil Włocławek: PLK (17:30, 11.03.2022)

Propozycje bukmacherów: 

  • 2,15, 1,65 – wynik z uwzględnieniem dogrywki (STS
  • 2,18, 1,59 – wynik z uwzględnieniem dogrywki (Fortuna)
  • 2,25, 1,65 – wynik z uwzględnieniem dogrywki (Superbet

Oba zespoły potrzebują wygranej, jak tlenu 

Trefl i Anwil moją ostatnio ze sobą sporo wspólnego. Oba zespoły dawno nie wygrały, a ostatnią porażkę poniosły po dogrywce. Niepowodzenie sopocian w meczu ze Śląskiem można traktować w kategoriach normalnego rozstrzygnięcia, natomiast wpadkę Anwilu z MKS należy rozpatrywać w kategoriach sensacji. Wystarczy wspomnieć, że dąbrowianie przystąpili do tego meczu osłabieni brakiem dwóch podstawowych zawodników. Nie przeszkodziło im to jednak w odniesieniu zwycięstwa. Trefl natomiast długo prowadził, ale ostatecznie dał się dogonić i w dogrywce zwyczajnie zabrakło mu sił. 

Anwil nie wytrzymuje presji  

Jeszcze na początku lutego Anwil rozgrywał mecz z Czarnymi o miano lidera Energa Basket Ligi. Przegrał to prestiżowe spotkanie i od tego czasu jego gra uległa znacznemu pogorszeniu. Zespół posypał się, jak domek z kart, a schemat serii porażek jest mniej więcej taki sam. Włocławianie uzyskują znaczną przewagę w początkowej fazie meczu, później dają się dogonić i gdy ważą się losy spotkania, to podejmują zbyt indywidualne decyzje, co skutkuje porażką. Trener Frasunkiewicz, diagnozując problem, stwierdził, że leży on w sferze mentalnej. Czy w Sopocie uda się im przegonić negatywne demony? 

Ostatnia szansa, by dogonić peleton, wszystkie ręce na pokład

Trefl, przegrywając ze Śląskiem, postawił się w bardzo trudnej sytuacji. By ratować sezon, władze klubu po raz kolejny sięgnął głębiej do kieszeni. Do drużyny dołączył amerykański rozgrywający, Angelo Warner, który ma poprawić organizację gry. Sopocianie w ostatnim meczu przegrali na własne życzenie. Jeśli nie chcą przedwcześnie kończyć sezonu, to w starciu z Anwilem nie mogą sobie nawet na chwilę rozprężenia. 


Przygotował: Oskar Struk.   

5 / 5. Ocen: 2

Bartosz Kamiński

Co ja robię na Sport1? Głównie zajmuje się wiadomościami ze świata siatkówki, gdyż to właśnie siatka to moja pierwsza miłość. Dodatkowo typuję w zakładach online, póki co bez sukcesów :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x