Transmisja KSW 72 za darmo. Gdzie oglądać galę w internecie?

Transmisja KSW 72 za darmo, czyli gdzie oglądać galę w Kielcach. Sprawdź już teraz wszystko, co trzeba wiedzieć na temat relacji z wydarzenia, które odbędzie się 23.07.22 w Amfiteatrze Kadzielnia.

Transmisja KSW 72 za darmo. Gdzie oglądać galę w internecie?
Transmisja KSW 72 za darmo. Gdzie oglądać galę w internecie?

Gdzie oglądać KSW 72 online?

Wakacyjne KSW nie jest częstym wydarzeniem. Niestety, wiążą się z tym pewne ograniczenia. Prawdopodobnie nie wszyscy zainteresowani oglądaniem gali KSW 72 będą mogli sobie na to pozwolić, przebywając za granicą czy na wyjeździe gdzieś w Polsce.

Oczywiście, KSW 72 transmisja TV nie jedynym rozwiązaniem i dlatego przygotowaliśmy materiał, który pokazuje dokładnie, gdzie oglądać KSW 72. Nie mogło też zabraknąć danych, czy relacja jest dostępna za darmo, czy trzeba za nią płacić. A jeśli to drugie, to ile dokładnie.

KSW 72 online wystartuje 23 lipca o godzinie 19. To na ten moment zaplanowany jest początek transmisji, co nie oznacza, że od razu będziemy świadkami pierwszego starcia w oktagonie. Można spodziewać się najpierw wstępu w studio, wywiadów z zaproszonymi gośćmi, w tym zawodnikami oraz ekspertami MMA. Oficjalny początek jest wpisany w harmonogram imprezy na 20. Wówczas nastąpi prezentacja tych uczestników gali, którzy przed nią nie mieli już okazji zaprezentować się publiczności.

STS bonus + kod promocyjny BETONLINE
STS nowy bonus + kod promocyjny BETONLINE

KSW 72 transmisja w internecie. Czy można oglądać galę za darmo?

Bardzo wielu kibiców szuka przede wszystkim informacji o tym, czy można gdzieś oglądać galę KSW 72 za darmo. Wynika to z faktu, że fani MMA nie zawsze są chętni na korzystanie z PPV. Tym bardziej, iż obecnie organizowane są gale co miesiąc, a nie jak to miało miejsce jeszcze niedawno – trzy czy cztery razy w roku.

Na pewno sporym wydarzeniem dla miłośników sportów walki byłaby transmisja KSW 72 za darmo. Tutaj jednak nie mamy dobrych wieści – chociaż sieć daje spore możliwości, nie ma sposobu na to, by legalnie i bezpiecznie oglądać KSW 72 bez opłat. Oczywiście, znajdą się strony, które będą sądziły inaczej. Pamiętajmy jednak o tym, że nie powinniśmy łamać prawa, a jednocześnie okradanie federacji MMA z pieniędzy sprawia, iż nie mogą one kontraktować lepszych zawodników. Decydując się zatem na nielegalny stream, zmniejszamy potencjał rynkowy drzemiący w MMA w naszym kraju.

Jak najbardziej możliwe jest oglądanie KSW 72 w internecie. Co więcej, można oglądać relację z tego eventu nawet na urządzeniu mobilnym jak tablet czy nawet smartfon. Kolejny plus jest taki, że transmisja działa również poza granicami naszego kraju. Wiedzieć trzeba tylko to, jak ją wykupić.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1560 + 100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

KSW 72 PPV. Jak skorzystać z KSW TV?

KSW TV to platforma, która pozwala na skorzystanie z systemu PPV w przypadku gal organizowanych przez największą polską federację MMA. Cena jednorazowego dostępu do relacji z gali (jedno urządzenie) to 40 zł. W zamian otrzymuje się jakość Full HD oraz komentarz w kilku językach.

Na ten moment nie ma możliwości, aby można było w Polsce zdecydować się na zakup PPV za pośrednictwem KSW TV. Ta platforma została zablokowana w naszym kraju. Chętni na oglądanie MMA powinni zatem przygotować się na skorzystanie z zupełnie innej opcji, a jest nią platforma Viaplay.

Gdzie można oglądać KSW TV? W tych krajach, gdzie Viaplay nie oferuje dostępu do transmisji z KSW 72. Chodzi o kraje spoza następującego grona: Polska, Dania, Finlandia, Norwegia, Islandia, Holandia, Litwa, Łotwa oraz Estonia.

KSW 72 online za darmo. Kto walczy, gdzie obejrzeć?
KSW 72 online za darmo. Kto walczy, gdzie obejrzeć?

Ogromną wadą KSW 72 w Viaplay dla wielu fanów będzie z pewnością fakt, że serwis ten oferuje jedynie obraz 720p, co zdecydowanie obiega od aktualnych standardów.

KSW 72 Viaplay – cena, pakiety, jakość

Mimo że możemy często oglądać wydarzenia sportowe chociażby w Fortuna TV, nie jest tak w przypadku KSW 72. Viaplay to jedyne rozwiązanie jeśli chodzi o tę galę.

Mimo że jakość Viaplay dla wielu pozostawia wiele do życzenia w przypadku transmisji KSW, na pewno atutem tej platformy jest cena. KSW 72 można obejrzeć tutaj za 34 złote. W tej kwocie otrzymujemy miesięczny dostęp do zasobów platformy – filmów, seriali oraz innych sportowych relacji, chociażby z meczów piłkarskich.

Przed galą KSW 72 Viaplay oferowało tylko jeden pakiet dla klientów. 34 złote pobierane jest automatycznie po zakończonym miesiącu subskrypcji. Prawdopodobnie za jakiś czas rozliczanie zostanie zmienione w przypadku tej usługi i serwis zdecyduje się na podzielenie zasobów, by można było wykupić dostęp do filmów i seriali bez sportu i tak dalej.

KSW 72 za darmo. Gdzie oglądać online?


Chcielibyśmy przekazać kibicom wieść, że będzie dostępna transmisja z gali KSW 72 za darmo. Niestety, tak się nie stanie. W tym materiale można było przeczytać, gdzie oglądać wydarzenie, które odbędzie się w Kielcach. Prawdopodobnie dzięki temu teraz każdy już wie, czego może się spodziewać i ile będzie go to kosztowało.

Szkoda na pewno, że bukmacher STS czy Fortuna nie udostępniają transmisji z KSW tak samo, jak robią to w przypadku UFC. Pozostaje mieć nadzieję na to, iż za jakiś czas się to zmieni. Tymczasem dla kibiców MMA w Polsce jest tylko jeden sposób na oglądanie KSW 72 i jest to platforma Viaplay.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.7 / 5. Ocen: 178

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Arturo
Arturo
8 miesięcy temu

Viaplay i jakość hahahahah

Back to top button
1
0
Dodaj swój komentarz.x