Transmisja FAME MMA 15 za darmo. Gdzie oglądać w internecie bez PPV?

Chciałbyś zobaczyć galę FAME MMA 15 za darmo w internecie? Dowiedz się, gdzie oglądać i czy rzeczywiście jest sposób na to, by śledzić walki bez konieczności wykupowania PPV!

Transmisja FAME MMA 15 za darmo. Gdzie oglądać w internecie bez PPV?
Transmisja FAME MMA 15 za darmo. Gdzie oglądać w internecie bez PPV?

Gdzie obejrzeć FAME MMA 15 w internecie?

Na koniec sierpnia miłośnicy freak fightów dostali prezent w postaci FAME MMA 15. Mimo że gala odbędzie się w piątek, co na tego typu imprezy jest dość nietypową porą, z pewnością chętnych na obejrzenie wydarzenia na żywo nie będzie. Niektórzy udadzą się do Łodzi, by wszystko śledzić z poziomu trybun, ale zdecydowana większość kibiców będzie interesować FAME MMA 15 transmisja za darmo. Sprawdziliśmy, czy będzie gdzieś można obejrzeć galę bez wydawania na to chociażby złotówki.

Kto wystąpi na FAME MMA 15? Gwiazd nie zabraknie. W walce wieczoru dojdzie do starcia o pas królowej, a w nim Marta „Linkimaster” Linkiewicz zmierzy się z Anielą „Lil Masti” Bogusz. Atmosferę przed main eventem odpowiednio rozgrzać powinni Marcin „Xayoo” Majkut oraz Mikołaj „Konopskyy” Tylko. Jeszcze wcześniej w akcji zobaczymy Marcina Wrzoska, którego rywalem będzie Mariusz Golling ps. „Sarius”.

Dla nikogo zaskoczeniem nie było to, że do karty walk ponownie wpisano Jacka oraz Mateusza Murańskich. Panowie nadal nie rozwiązali konfliktu z Arkadiuszem Tańculą i właśnie pod koniec sierpnia 2022 mają nadzieję na to, iż uda im się ostatecznie zakończyć ten epizod. Co ciekawe, z Tańculą walczyć może zarówno Mateusz, jak i Jacek. Ten drugi może podczas FAME MMA 15 zmierzyć się także z „Szalonym Reporterem” – wszystko zależy od tego, jak w klatce poradzi sobie Murański.

STS bonus + kod promocyjny BETONLINE
STS nowy bonus + kod promocyjny BETONLINE

Podczas FAME MMA 15 odbędą się nie tylko standardowe pojedynki w formule mieszanych sztuk walki, ale także zobaczymy starcia w K1 czy bójki w klatce rzymskiej – wejdą do niej chociażby Kacper Błoński oraz Marcin Dubiel, którzy mierzyć się będą w starciu bez limitu czasowego! Łącznie przygotowano dziewięć starć.

Jakie walki podczas FAME MMA 15 online?

  • Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Aniela „Lil Masti” Bogusz
  • Marcin „Xayoo” Majkut vs Mikołaj „Konopskyy” Tylko
  • Mariusz „Sarius” Golling vs Marcin „Polish Zombie” Wrzosek
  • Kacper „Crusher” Błoński vs Marcin Dubiel
  • Arkadiusz Tańcula vs Jacek „Muran” Murański
  • Arkadiusz Tańcula vs Mateusz „Muran” Murański
  • Franciszek „Franio” Rusiecki vs Jakub „Paramaxil” Frączek
  • Rafał „Takefun” Górniak vs Filip Zabielski
  • Jamel i Jamil Neffati vs Radosław „Warjat Radek” Kapias i Patryk Woźniak

Najgorętsze starcia wieczoru rozegrane zostaną bliżej północy. Cała gala rozpoczyna się jednak już o 19 i to właśnie wtedy wystartuje transmisja FAME MMA 15.


FAME MMA 15 za darmo online. Jak włączyć transmisję bez opłat?

Kibice doskonale zdają sobie sprawę z tego, że można wykupić PPV i obejrzeć galę FAME MMA 15 w internecie czy nawet w TV za pośrednictwem Cyfrowego Polsatu. Nie ma co też jednak ignorować faktu, że ogromnym zainteresowaniem cieszą się sposoby na to, gdzie obejrzeć FAME MMA 15 za darmo. Czy rzeczywiście jest jakiś sposób na to, by włączyć transmisję z gali i nie zapłacić za to nawet złotówki?

Cały czas można w internecie natrafić na strony, które rzekomo pozwalają na oglądanie FAME MMA 15 za darmo. Niektóre z nich wyglądają nawet dość profesjonalnie, chociaż większość już na pierwszy rzut oka wydaje się być podejrzana. Pamiętajmy, by zawsze zwracać uwagę na to, jak dany portal się prezentuje, ale jednocześnie nie zapominajmy o tych niewizualnych aspektach. Nie ma jednak tak naprawdę żadnej możliwości, by jakakolwiek strona poza oficjalną FAME oraz portalami grupy Polsat mogły oferować transmisję z FAME MMA 15. Za darmo tej gali nie obejrzymy nigdzie, a jedyna opcja to płatność online.

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Przed startem 15. edycji FAME MMA można było znaleźć w internecie konkursy, dzięki którym wygrywało się kody PPV na oglądanie FAME MMA za darmo. Teraz zostały już one jednak zakończone i nie ma mowy o tym, by jeszcze w jakikolwiek sposób uzyskać dostęp do walk FAME bez żadnych opłat.

Swego rodzaju sposobem na darmowe oglądanie FAME MMA 15 online może być bieżące sprawdzanie social mediów. Niestety, zamieszane w nich fragmenty walk są kiepskiej jakości i zazwyczaj nie pozwalają całkowicie oddać tego, co działo się podczas konkretnego pojedynku.

Transmisja FAME MMA 15 w internecie. Jedyny niezawodny i sprawdzony sposób!

Gala FAME MMA 15 za darmo? Nie, tylko PPV!
Gala FAME MMA 15 za darmo? Nie, tylko PPV!

Jedynym niezawodnym i sprawdzonym sposobem na oglądanie FAME MMA 15 online jest wykupienie PPV. Z systemu skorzystać można, decydując się na jeden z dwóch dostępnych pakietów: Premium lub Basic.

Tańsza opcja to koszt nieprzekraczający 30 złotych. Otrzymujemy w niej transmisję w jakości 720p oraz dostęp do powtórki przez 48 godzin od zakończenia gali. W droższym pakiecie mamy między innymi kod promocyjny uprawniający do oglądania kilku wcześniejszych gal FAME, a do tego również relację z FAME 15 w jakości 1080p, dostęp do Loży Szyderców i możliwość oglądania powtórki aż przez 7 dni! Najwyższy z pakietów FAME MMA 15 to koszt wynoszący niecałe 35 zł.

Zaletą oglądania legalnego jest między innymi to, że otrzymujemy dostęp do transmisji nie tylko na komputerze, ale także na urządzeniach mobilnych jak smartfony czy tablety.

4.8 / 5. Ocen: 871

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x