Trailer FAME MMA 18: Drive. Zobacz wszystkie odcinki! [WIDEO]

Obejrzyj pełną zapowiedź (trailer) gali FAME MMA 18: Drive, która odbędzie się 20 maja w Łodzi. Już są dostępne wszystkie odcinki zupełnie nowego projektu największej polskiej federacji freakfightowej! [WIDEO]

Trailer FAME MMA 18: Drive. Zobacz wszystkie odcinki! [WIDEO]
Trailer FAME MMA 18: Drive. Zobacz wszystkie odcinki! [WIDEO] (fot. FAME MMA)

Zapowiedź gali FAME MMA 18: Odcinek 1

Coraz mniej czasu pozostało do gali FAME MMA 18. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, a wezmą w nim udział – między innymi – Amadeusz Ferrari, Kacper Błoński czy Marcin Dubiel.

Federacja FAME najczęściej swoje gale promowała materiałami muzycznymi, które tworzyły oficjalną zapowiedź imprezy. Przy okazji osiemnastej gali stało się inaczej – zdecydowano się na przygotowanie jedynego w swoim rodzaju materiału filmowego składającego się z dwóch odcinków.

Betclic bonus na FAME MMA 18
Betclic bonus na FAME MMA 18

Odcinek 1 – podobnie jak cała seria – nawiązuje do nielegalnych ulicznych wyścigów samochodowych. To połączenie klasycznych motywów rodem z „Szybkich i Wściekłych” wraz z polskim niepowtarzalnym klimatem oraz współczesnością. Sami pomysłodawcy opisują to tak: „Podziemne wyścigi, Boxdel i Budda walczący z czasem i policją depczącą im po piętach. Wielki finał i ryk pięknej Godzilli R35, przeszywający nocne, rozgwieżdżone niebo…„.

Obejrzyj już teraz odcinek 1 zapowiedzi FAME MMA 18: Drive. Oto pełny materiał wideo:


Przypominamy, że na najbliższą galę FAME MMA 18 przygotowano premię u bukmachera Betclic, którą można otrzymać z kodem promocyjnym „KODBET”. Każdy, kto wpisze to hasło przy rejestracji, otrzymuje zakład bez ryzyka o wartości 200 PLN. To limitowana oferta na galę!

FAME MMA 18 trailer: Odcinek 2

Odcinek 2 to kontynuacja tego, co mogliśmy obejrzeć w części pierwszej. Oprócz gwiazd FAME w materiale można znaleźć zawodowych aktorów. O tym, jak udało się zakończyć ten projekt, przekonać się można poniżej. Oto odcinek 2 oficjalnego trailera FAME MMA 18:


Podczas gali FAME o numerze 18 zobaczymy podwójny main event, w którym dwa razy walczyć będzie Amadeusz „Ferrari” Roślik. Nie zabrakło także w zestawieniu pojedynków innych ciekawie zapowiadających się starć, w tym występów Marty Linkiewicz oraz Ewy „Kleo” Brodnickiej.

A jakie są wasze przewidywania dotyczące zbliżającego się FAME MMA? Na kogo stawiacie, kto może zaskoczyć pozytywnie, a kto wręcz przeciwnie?

4.8 / 5. Ocen: 198

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x