Tragiczna historia chłopca, który wychodził z Messim na finał Leagues Cup

Wielu z nas marzy o spotkaniu naszych idoli sportowych. Dla małego Maxa Kelsey’ego z Nashville w Tennessee spełnienie marzeń przyszło kilka dni temu. Max, wielki fan klubu Nashville SC, miał okazję wyjść z jednym z największych piłkarzy wszech czasów – Lionelem Messim. Ta niesamowita historia zaczęła się od tragicznego zdarzenia.

Tragiczna historia chłopca, który wychodził z Messim na finał Leagues Cup
Tragiczna historia chłopca, który wychodził z Messim na finał Leagues Cup (fot. screen transmisji meczu)

Stracił dom – na meczu trzymał za rękę Messi’ego

Pożar, który zniszczył kompleks apartamentów, gdzie mieszkali Chris i Max, był ogromnym ciosem dla całej rodziny. Cała kolekcja Maxa związana z jego ukochanym klubem – Nashville SC – uległa zniszczeniu. Ojciec Maxa powiedział w wywiadzie telewizyjnym: „Obudziłem się od stukania do drzwi, wtedy zdałem sobie sprawę, że budynek jest w ogniu… dla mnie najważniejsze było utrata jego rzeczy. Byłem bardzo poruszony jako rodzic przez całe to zdarzenie„.

Jednak wiadomość o tragedii dotarła do sympatyków Nashville SC, którzy zaczęli zastępować część utraconych rzeczy Maxa związanymi z drużyną. A to nie koniec dobrej wiadomości – klub zaprosił Chrisa i Maxa na finał Leagues Cup 2023. Mecz, na który czekali z niecierpliwością. Ale to nie był zwykły mecz dla Maxa.

Fortuna bonus na mecz Tottenham - Liverpool
Fortuna bonus na mecz Tottenham – Liverpool

Gdy Chris dowiedział się, że jego syn weźmie udział w ceremonii przedmeczowej, nie spodziewał się, że Max wyjdzie na boisko trzymając za rękę samego Lionela Messiego. „Nie wiedziałem, aż zobaczyłem to na telebimie i po prostu się rozkleiłem„. Mimo że Nashville SC ostatecznie przegrało mecz w rzutach karnych, dając Messiemu pierwsze zwycięstwo jako zawodnikowi Interu Miami, radość, jaką miał syn Chrisa, idąc z mistrzem świata na boisko, była tego warta dla całej rodziny.

Po tragicznym pożarze, który zabrał dom Maxa i jego ojca, społeczność Nashville SC i sam klub stanęli na wysokości zadania, aby pomóc w odbudowie i stworzyć niezapomniane wspomnienie dla Maxa. Spotkanie z Messim na boisku Leagues Cup było spełnieniem marzeń dla małego fana piłki nożnej. Ta historia pokazuje, jak wielka moc może płynąć z poświęcenia i wsparcia społeczności sportowej.

Transmisje MLS za darmo w STS TV
Transmisje MLS za darmo w STS TV

5 / 5. Ocen: 141

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x