Tour de Suisse: Impey zwycięzcą 4. etapu

Daryl Impey z ekipy Israel-Premier Tech był najlepszy w czwartym etapie kolarskiego wyścigu Tour de Suisse.

Impey najszybszy w czwartym etapie

Reprezentant Republiki Południowej Afryki wygrał z czasem 4:14.09 etap liczący 190,8 km z Grenchen do Brunnen. Drugi był Australijczyk Michael Matthews (Team BikeExchange-Jayco) a trzecie miejsce zajął Duńczyk Soren Kragh Andersen z Team DSM.

Brytyjczyk Stephen Williams zajął 29. miejsce i utrzymał pozycję lidera klasyfikacji generalnej. Drugi jest Duńczyk Andreas Kron z Lotto Soudal ze stratą sześciu sekund a trzecią lokatę zajmuje Brytyjczyk Geraint Thomas z INEOS Grenadiers, który traci siedem sekund.

Filip Maciejuk (Bahrain-Victorious) ukończył etap na 101. pozycji a Maciej Bodnar (TotalEnergies) zajął 118. miejsce.