Tomasz Sarara – Errol Zimmerman: zapowiedź walki (XTB KSW 81)

Starcie Tomasz Sarara – Errol Zimmerman to jeden z pojedynków zaplanowanych na 22.04.2023 podczas gali XTB KSW 81. Oto oficjalna zapowiedź walki!

Tomasz Sarara - Errol Zimmerman: zapowiedź walki (XTB KSW 81)
Tomasz Sarara – Errol Zimmerman: zapowiedź walki (XTB KSW 81)

Zapowiedź walki Sarara – Zimmerman

Znany ze swojej niepowtarzalnej twardości i charakteru, Tomasz Sarara już w sobotę zmierzy się w kolejnej walce dla KSW z Errolem Zimmermanem. „Łamacz Kości” ma już za sobą wygrane starcie z Marcinem Różalskim, a teraz zapowiada kolejną wygraną w efektownym stylu. Zobaczcie trailer tego znakomicie zapowiadającego się starcia, do którego dojdzie w co-main evencie gali XTB KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim. transmisję z tego wydarzenia będzie można obejrzeć jedynie za pośrednictwem Viaplay (nie w serwisach internetowych typu Meczyki).


Na naszej stronie internetowej można sprawdzić, kto walczy podczas gali w Tomaszowie Mazowieckim, a także sprawdzić typy i kursy na pojedynki, które odbędą się na XTB KSW 81.

5 / 5. Ocen: 59

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Kurs 200.0 na West Ham lub Fiorentinę. Możesz zagrać!

This will close in 0 seconds

0
Dodaj swój komentarz.x