TAURON Liga siatkarek: Zapowiedź i plan transmisji 6. kolejki!

Od piątku 29 października do poniedziałku 1 listopada rozgrywana będzie 6. kolejka TAURON Ligi siatkarek sezonu 2021/2022. Po pięciu seriach gier mamy już tylko jeden niepokonany zespół. Czy Developres BELLA DOLINA Rzeszów podtrzyma zwycięską passę?

TAURON Liga siatkarek: Zapowiedź i plan transmisji 6. kolejki! (Fot.: Piotr Sumara/TAURON Liga)

Zapowiedź 6. kolejki TAURON Ligi 2021/2022

Podobnie jak w poprzednich kolejkach, rywalizację na parkietach ligi siatkówki kobiet rozpoczniemy w piątek, a zakończymy w poniedziałek. Jako pierwsze na parkiet wyjdą siatkarki z Legionowa i Radomia. IŁ Capital Legionovia nie ma ostatnio lekko. Najpierw lanie od Grot Budowlanych w Łodzi, a w miniony weekend porażka 0:3 i różnicą aż 31 małych punktów z Grupą Azoty Chemikiem Police. 29 października w Derbach Mazowsza z E.LECLERC MOYA Radomką łatwiej o jakąkolwiek zdobycz nie będzie.

Na sobotę zaplanowano aż trzy spotkania 6. kolejki TAURON Ligi siatkarek. Wszystkie na godzinę 17:00. Czeka nas między innymi pojedynek Jokera Świecie z Developresem BELLA DOLINA Rzeszów, który pozostaje niepokonany na ligowych parkietach i wygrał pierwsze trofeum sezonu 2021/2022, Superpuchar Polski im. Andrzeja Niemczyka. Poza tym Grot Budowlani Łódź podejmą Energę MKS Kalisz, a UNI Opole BKS BOSTiK Bielsko-Biała.

W niedzielę 31 października i w poniedziałek 1 listopada zobaczymy po jednym spotkaniu TAURON Ligi. Najpierw Grupa Azoty Chemik Police podejmie Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz, a na zakończenie zmagań w szóstej serii gier #VolleyWrocław zmierzy się z ŁKS-em Commercecon Łódź, który po dwóch porażkach na starcie rozgrywek szybko zaczął grać na miarę oczekiwań.

TAURON Liga: Plan transmisji 6. kolejki

Telewizja Polsat, która posiada prawa do transmisji TAURON Ligi i PlusLigi aż do 2028 roku, zaplanowano trzy transmisje z szóstej kolejki. Kamery telewizyjne pojawią się w piątek w Legionowie, w niedzielę w Policach i w poniedziałek we Wrocławiu.

Terminarz 6. kolejki TAURON Ligi 2021/2022 (29 października – 1 listopada)

Piątek 29 października
17:30
IŁ Capital Legionovia Legionovo vs E.LECLERC MOYA Radomka Radom (Polsat Sport)

Sobota 30 października
17:00
Joker Świecie vs Developres Bella Dolina Rzeszów
17:00 Grot Budowlani Łódź – Energa MKS Kalisz
17:00 UNI Opole vs BKS BOSTiK Bielsko-Biała

Niedziela 31 października
17:30
Grupa Azoty Chemik Police vs Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz (Polsat Sport)

Poniedziałek 1 listopada
17:30
#VolleyWrocław vs ŁKS Commercecon Łódź (Polsat Sport)

5 / 5. Ocen: 1

Najnowsze wiadomości

Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X