Szykuje nam się kontrowersja stulecia? Słowik może wystąpić na MMA VIP 5!

Słowik pojawi się w klatce podczas gali MMA VIP 5? Nie jest to wykluczone. Gdyby rzeczywiście doszło do tego debiutu w oktagonie, moglibyśmy mówić o sportowej kontrowersji stulecia w naszym kraju!

Szykuje nam się kontrowersja stulecia? Słowik może wystąpić na MMA VIP 5!
Szykuje nam się kontrowersja stulecia? Słowik może wystąpić na MMA VIP 5! (fot. screen YouTube/MMA-VIP)

Kiedy gala MMA VIP 5?

W ostatnią sobotę odbyła się gala MMA VIP 4, chociaż wiele osób starało się zrobić wszystko, by do tej imprezy ostatecznie nie doszło. Freak fighty mają swoich zwolenników oraz przeciwników, jednak tym razem kością niezgody była postać Andrzeja Zielińskiego ps. „Słowik”. Były szef gangu pruszkowskiego został przedstawiony jako boss federacji MMA VIP, co wywołało w środowisku bardzo mieszane uczucia. Swój sprzeciw w tej sprawie wyraziła chociażby największa freakowa organizacja w naszym kraju – FAME MMA.

W walce wieczoru podczas czwartej edycji MMA VIP publiczność zobaczyła w klatce Miśka z Nadarzyna. Był to jeden z najgłośniejszych freakowych debiutów w Polsce. Były gangster przegrał swoje starcie z Marcinem Najmanem, chociaż niektórzy uważają, że sędzia zbyt pochopnie postąpił, przerywając main event. Tym bardziej, że to Najman w pierwszej rundzie był zdominowany, nie mogąc zadać ciosu rywalowi, którzy przygniótł go w parterze.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Niektórzy zadają sobie pytanie kiedy MMA VIP 5 się odbędzie. Jeszcze decyzja w tej sprawie nie zapadła, ale zdaje się, że Marcin Najman nie zamierza się poddać i chce za wszelką cenę dalej organizować swoje imprezy z udziałem celebrytów.

MMA VIP 5 i hitowa walka. Słowik wystąpi w klatce?

O Andrzeju Zielińskim ps. „Słowik” zrobiło się bardzo głośno po jego zaangażowaniu w projekt MMA VIP. Kiedy pojawił się hejt w kierunku całej federacji były szef gangu pruszkowskiego pozostawał w cieniu, nie chcąc zapewne podjudzać społecznego oburzenia. Sam Najman przyznał jednak przed MMA VIP 4, że tego typu sytuacje są solą imprez takich jak jego i z pewnością całe zamieszanie wywołane postacią „Słowika” nie zaszkodziło federacji.

Co ciekawe, „Słowik” pojawił się na sam koniec ceremonii ważenia przed MMA VIP 4. Zieliński nie uśmiechał się, stronił od długich wypowiedzi. Tym razem też nie przygotowano dla niego tronu, ani nie tytułowany był bossem. Ewidentnie nie był chętny do zabierania głosu, ale w końcu padło w jego stronę pytanie o możliwy debiut w MMA i występ w klatce.

Prowadzący zapytał o to, czy istnieje cień szansy na to, by podczas MMA VIP 4 „Słowik” pojawił się w oktagonie. Lakoniczna odpowiedź brzmiała: „Jest to możliwe„. Chwilę po tym komentarzu Zieliński opuścił scenę.


„Słowik” – debiut w MMA byłby kontrowersją stulecia!

Postać „Słowika” podczas ceremonii ważenia miała z pewnością podnieść emocje przed czwartą edycją gali i zachęcić niezdecydowanych do tego, by wykupili transmisję w systemie PPV. „Słowik” ostatecznie w klatce się nie pojawił.

Czy zatem możliwe jest to, by „Słowik” debiut w MMA zaliczył w najbliższym czasie? Nikt tego nie wyklucza, ani temu nie zaprzecza. Same pogłoski zdają się mieć jednak w sobie przynajmniej cień prawdy, gdyż Najman opublikował ostatnio w internecie materiał wideo, na którym poinformował, iż „szykuje debiut stulecia„.

Środowisko MMA z pewnością byłoby mocno zszokowane faktem, że były szef gangu pruszkowskiego pojawi się w klatce. Niewykluczone, że w związku z tym pojawiłby się kolejne protesty związane z galą Marcina Najmana. Na ten moment zdaje się jednak, że jeszcze mocniejsze zaangażowanie „Słowika” nie wchodzi w grę. Można to wywnioskować chociażby po zachowaniu samego Zielińskiego, który nie wydawał się szczególnie pocieszony tym, jaki szum wywołała jego postać.

4 / 5. Ocen: 352

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x