Szersza współpraca Legii z Kinesis

Kinesis, jeden z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych na rynku producentów sprzętu do rehabilitacji oraz oficjalny partner Legii Warszawa, dostarczył profesjonalne wyposażenie do strefy odnowy biologicznej na stadionie Legii.

Szersza współpraca Legii z Kinesis
Szersza współpraca Legii z Kinesis (fot. materiały prasowe)

Legia dostała nową siłownię i nie tylko

W pierwszym etapie współpracy z klubem, Kinesis zapewnił kompleksowe wyposażenie siłowni, gabinetów fizjoterapeutycznych i medycznych w Legia Training Center. Obecnie firma dostarczyła m. in. wanny z systemem chłodzącym i stoły rehabilitacyjne, z których na stadionie korzystają piłkarze Legii Warszawa.

– Nasz partner gwarantuje najwyższej jakości sprzęt medyczny. Kinesis Aqua Cold to wanny wyposażone w system chłodzący wodę w zakresie od +4°C do +16°C. Kąpiel w zimnej wodzie jest formą krioterapii stosowaną w procesie regeneracji pomeczowej. Nasi piłkarze stosują kąpiel lodową po treningu, aby przyspieszyć regenerację mięśni, złagodzić procesy zapalne i zmniejszyć dolegliwości związane z zespołem opóźnionych boleści mięśniowych. Zimna kąpiel po meczu przyspiesza regenerację i zwiększa wydajność organizmu. Urządzenie Aqua Cold ma bardzo intuicyjny system obsługi i nie zajmuje dużo miejsca. Jako cześć sztabu odpowiadająca za zdrowie piłkarzy bardzo cenimy sobie użyteczność sprzętu i przystępną formę precyzyjnego wyboru temperatury wody – mówi lekarz Legii Warszawa Mateusz Dawidziuk, współtwórca systemu Aqua Cold.

– Aqua Cold został stworzony we współpracy z Centrum Badawczo-Rozwojowym Legia LAB. To system chłodzący wodę na bazie wanien do hydroterapii Kinesis – mówi Robert Paśnik z Kinesis. – Taki system możemy zainstalować na każdej wannie naszej produkcji, dzięki czemu mamy szerokie spectrum zastosowań – możemy wykonywać kąpiele całościowe lub kąpiele częściowe kończyn dolnych i górnych.

 Rozwijanie współpracy z wiodącymi partnerami w swoich branżach to naturalny kierunek działalności biznesowej Legii Warszawa. Kinesis jest doświadczoną i renomowaną firmą, która zapewnia klientom wysoki poziom nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń. Dziękujemy za dotychczasowe zaangażowanie Kinesis w systematyczne doskonalenie jakości obsługi medycznej zespołu – mówi dyrektor komercyjny Legii Warszawa Paweł Kokosza.

Legia LAB

Głównym celem Centrum Badawczo-Rozwojowego Legia LAB jest wdrażanie osiągnięć nauki do praktyki sportowej i przekładanie ich na lepsze wyniki w odpowiednich obszarach. Legia LAB zapewnia naukowe wsparcie procesu szkolenia oraz upowszechnia najbardziej aktualną wiedzę naukową wśród sztabów szkoleniowych i zawodników. Jako jednostka badawczo-rozwojowa, Legia LAB prowadzi samodzielnie i we współpracy z partnerami działalność ukierunkowaną na realizację usług o charakterze diagnostyczno-wdrożeniowym oraz projektów o potencjale wdrożeniowym i komercjalizacyjnym.


Biuro Handlowe Kinesis Andrzej Boruta

Biuro Handlowe Kinesis Andrzej Boruta jest producentem sprzętu do fizjoterapii. Działa na rynku od 2001r i zyskało spore grono odbiorców, zarówno w Polsce jak i na świecie. Współpracuje z wieloma firmami w Europie i na Bliskim Wschodzie. Jest liderem w produkcji sprzętu do kinezyterapii. Biuro Handlowe Kinesis Andrzej Boruta jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych producentów sprzętu do rehabilitacji na rynku oraz dystrybutorem cenionych urządzeń medycznego.

4.4 / 5. Ocen: 26

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x