Startują Mistrzostwa Europy siatkarek!

Już dziś, w piątek 23 sierpnia, zainaugurowane zostaną zmagania o mistrzostwo Starego Kontynentu w piłce siatkowej kobiet. O medal tej imprezy powalczy między innymi reprezentacja naszego kraju.

Startują Mistrzostwa Europy siatkarek! (Fot.: FIVB/volleyball.world)

Tegoroczne zmagania w ramach EuroVolley 2019 będą wyjątkowe. Z kilku powodów. Po pierwsze, współgospodarzami imprezy będą aż cztery kraje, co do tej pory jeszcze się nie wydarzyło. Po drugie w turnieju finałowym CEV Mistrzostw Europy udział wezmą aż 24 drużyny narodowe, co również nie miało precedensu w przeszłości. Gdzie w tym gronie lokują się Biało-Czerwone?

Podopieczne Jacka Nawrockiego nie są zaliczane do ścisłego grona faworytów europejskiego czempionatu, ale znajdują się w grupie drużyn, które mogą odegrać rolę „czarnego konia” zawodów. Zwłaszcza, że w pierwszej rundzie Polki swoje mecze rozgrywać będą u siebie, w łódzkiej Atlas Arenie.

Cashback w BetClic

Tam Malwina Smarzek i spółka zmierzą się kolejno ze Słowenkami, Portugalkami, Ukrainkami, Belgijkami i Włoszkami. Zwłaszcza ci dwaj ostatni rywale będą wymagający, ale nie można również lekceważyć reprezentacji naszego wschodniego sąsiada.

Selekcjoner Jacek Nawrocki wraz ze swoimi współpracownikami nie zaskoczyli powołaniami. W kadrze znalazło się miejsce dla wszystkich najlepszych zawodniczek, w tym dla wracającej do drużyny narodowej Katarzyny Zaroślińskiej-Król.

Więcej szczegółowych informacji na temat EuroVolley 2019, w tym typy wraz z analizami do poszczególnych spotkań, znajdziesz na Blogu Volley24!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Sport
Wiadomości sportowe z najpopularniejszych w kraju dyscyplin. Analizy i typy bukmacherskie od najlepszych w Polsce typerów.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie