Start Lublin – Enea Zastal Zielona Góra: Typy, kursy (17.02.2022)

W drugim czwartkowym ćwierćfinale Suzuki Pucharu Polski do gry wkroczą gospodarze z Lublina. Na ich drodze stanie niezwykle wymagający rywal, bo Zastal Zielona Góra. Czy miejscowi będą w stanie postawić się faworyzowanemu przeciwnikowi?   

typy start zastal
Start Lublin – Enea Zastal Zielona Góra: Typy, kursy (17.02.2022) (foto: Elbrus Studio/Pszczółka Start PLK.pl)

Typy na mecz Start – Zastal 20:30 (17.02.2022) 

Kursy bukmacherów:

  • 1,75 – Start + 9,5 (Start przegra maksymalnie 9 punktami lub wygra) (Superbet)
  • 1,96 – Zastal – 9,5 (Zastal wygra 10 punktami lub więcej (Superbet)

Niewdzięczna rola gospodarza

Może się wydawać, że rola gospodarza w turnieju stanowi atut. Nie w przypadku Suzuki Pucharu Polski. Najpierw Legia, teraz Start nie odgrywa dotychczas znaczącej roli podczas organizowanej przez siebie imprezy. Lublinianie chcą zaprzeczyć tej niechlubnej tradycji. Będzie o to trudno, bo z ostatnich 9 meczów wygrali zaledwie  jeden. Z Zastalem też mają niekorzystny bilans, bo oba spotkania przegrali dwucyfrową różnicą (73:99, 70:85).

Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Zastal się rozkręca

Zielonogórzanie w ostatnim czasie wracają na właściwe tory. Odnieśli wygraną w lidze VTB z Kazaską Astan Był to dla nich dopiero drugi triumf w tych rozgrywkach. Dobrą formę sygnalizują Jarosław Zyskowski i Nemanja Nenadić. W zespól dobrze, wprowadził się strzelec, Paul Jackson. Niedawny kryzys zdaje się być jedynie przykrym wspomnieniem. 

To dopiero początek drogi

Dla Zastalu mecz ze Startem to początek walki o puchar. Choć wejście we turniej, szczególnie w starciu z gospodarzem nigdy nie jest łatwe, to zielonogórzanie pokazali, że nadal są zespołem, z którym należy się liczyć. Mocne przetarcie przed półfinałem z pewnością im się przyda. Będą też chcieli wysłać jasny sygnał pozostałym rywalom: dawany Zastal wrócił. Biorąc pod uwagę aktualną dyspozycję Lublinian, z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że wzorem lat ubiegłych, swój udział w turnieju zakończą na ćwierćfinale.  

  • Typ na mecz Start –Zastal: Zastal – 9,5 (kurs 1,96 na www.Superbet.pl

Przygotował: Oskar Struk. 


5 / 5. Ocen: 1

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x