Stanowski w MMA? Deklaruje, że wejdzie do klatki!

Gdyby Krzysztof Stanowski wystąpił jako zawodnik podczas gali MMA, byłby to z pewnością prawdziwy hit. Co ciekawe, rzeczywiście tak może się stać. Dziennikarz zadeklarował gotowość do wzięcia udziału we freak fightowym wydarzeniu!

Stanowski w MMA? Deklaruje, że wejdzie do klatki!
Stanowski w MMA? Deklaruje, że wejdzie do klatki! (fot. Kanał Sportowy/screen: YouTube)

Stanowski w MMA – padła deklaracja!

Dziennikarz sportowy Krzysztof Stanowski jest postacią, o której w ostatnim czasie mówi się wyjątkowo dużo przy wiadomościach dotyczących… mieszanych sztuk walki. To niecodzienna sytuacja, ale wszystko zaczęło się od jego ataku na federację MMA VIP, która postanowiła rozpocząć współpracę z przestępcą ps. „Słowik” – byłym członkiem zarządu mafii pruszkowskiej.

Stanowski na gali MMA? Chyba nikt nie ma wątpliwości, że byłby to prawdziwy hit. Szczególnie, gdyby jego rywalem miał być chociażby sam Marcin Najman. Obaj panowie są w konflikcie od bardzo dawna i wydaje się, że ich pojedynek w oktagonie mógłby pobić wszelkie rekordy PPV w naszym kraju. Walka Stanowski – Najman wydaje się być mimo wszystko mało prawdopodobna, gdyż trudno sobie wyobrazić, by „Stano” miał przyjąć jakiekolwiek pieniądze od „El Tosterona” i jego partnerów biznesowych.

FAME MMA zakontraktuje Stanowskiego?

Inną kwestia to fakt, że Stanowski MMA bierze pod uwagę jedynie w przypadku, gdy zostanie mu zaproponowana naprawdę spora suma pieniędzy za występ. Nie jest nawet żadna tajemnica, o jakie środki chodzi. Podczas „Hejt Parku” w dniu 8 lutego Stanowski powiedział, że jest w stanie zgodzić się na występ we freak fighcie za, bagatela, 5 milionów złotych. „‌Ostatnio miałem pytanie o walkę w klatce, nawet nie wiem z jakiej federacji. Podałem kwotę 5 milionów złotych, gdyby ktoś chciał mi tyle zapłacić, to zapraszam” – powiedział dziennikarz.

Jak widać, nie można zupełnie wykluczyć tego, że walka Stanowskiego w MMA nigdy nie dojdzie do skutku. Szczególnie, że sam zainteresowany podkreśla, iż swoją gażę przekazałby w całości na cele charytatywne. „‌Dam 50 dzieciakom po 100 tysięcy. Tak, za 5 milionów mogę to zrobić, za mniejszą nawet się nie zgłaszajcie” – dodał współzałożyciel Kanału Sportowego.

Federacji freak fightowych w Polsce nie brakuje, ale nie wydaje się, by większość z nich stać było na zorganizowanie walki z udziałem Stanowskiego. Na ten moment zdaje się, że najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest to, iż wystąpi Stanowski w FAME MMA. Ta federacja zdaje się mieć największy budżet i działa na polskim rynku walk celebrytów najdłużej.

Walka Stanowski – Borek. Czy to możliwe?

W internecie mówi się też o tym, że dużym hitem byłaby walka Stanowski – Borek. Na ten moment jest jednak przede wszystkim więcej spekulacji, niż konkretów. Pozostaje czekać na rozwój sytuacji.

Nie można wykluczyć tego, że ktoś zdecyduje się na zorganizowanie pojedynku charytatywnego z udziałem dwóch znanych dziennikarzy. Wówczas zysk ze sprzedaży PPV mógłby trafić na konto jakiejś fundacji czy innej organizacji dobroczynnej.

4.5 / 5. Ocen: 2

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x