Sposób, by dostać 300 PLN za gola Legii z Austrią! Stawka? Tylko 2 PLN!

Postawić 2 PLN i otrzymać aż 300 PLN za zaledwie jednego gola Legii Warszawa w meczu z Austrią Wiedeń? Tak, każdy może zgarnąć taki bonus. Pokazujemy sposób na to, aby zgarnąć ten wyjątkowy prezent!

Sposób, by dostać 300 PLN za gola Legii z Austrią! Stawka? Tylko 2 PLN!
Sposób, by dostać 300 PLN za gola Legii z Austrią! Stawka? Tylko 2 PLN!

Kupon za 2 PLN i aż 300 PLN bonusu za gola Legii!

Już w najbliższy czwartek Legia Warszawa zmierzy się z Austrią Wiedeń w 3. rundzie eliminacji Ligi Konferencji. Polska drużyna jest faworytem do zwycięstwa, a zdobycie przez nią gola wydaje się być niemal pewne. Można jednak sporo na tym zarobić, by aż 300 PLN za celne trafienie Legii przygotował bukmacher Fortuna!

Wystarczy postawić kupon za 2 PLN, by móc po zdobyciu bramki przez stołeczny klub cieszyć się aż 300 PLN premii. Oferta obowiązuje do momentu rozpoczęcia spotkania w Warszawie, czyli trwa do 10.08.2023 do godziny 19.

Chcesz otrzymać 300 PLN za gola Legii z Austrią? Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Zarejestrowanie konta z kodem „BETONLINE” na stronie www.eFortuna.pl i wyrażenie zgody na komunikację
  2. Wpłacenie co najmniej 30 PLN
  3. Zagranie pierwszego kuponu: SOLO z typem na więcej niż 0,5 gola Legii w meczu z Austrią Wiedeń (standardowy kurs 1.14)
  4. Odebranie łącznie 300 PLN w formie bonusu za trafiony kupon!
300 PLN za bramkę Legii z Austrią - tylko w Fortunie!
300 PLN za bramkę Legii z Austrią – tylko w Fortunie!

W normalnych okolicznościach można zarobić tylko symboliczny grosz za postawienie 2 PLN na to, że Legia strzeli z Austrią. Tymczasem w Fortunie nasz zysk może wynieść aż 300 PLN!

Uwaga! W tym przypadku jest brany pod uwagę jedynie pierwszy zakład zagrany po rejestracji. Nie będzie można zdobyć premii w przypadku, gdy na gola Legii postawimy w drugim, trzecim czy kolejnym zakładzie postawionym po utworzeniu konta.

W promocji przyznaje się 100 PLN za udzielenie zgód marketingowych i 200 PLN za bramkę Legii. Wszystko wypłacane jest w formie punktów lojalnościowych, które wymienić można na dowolne kupony – bez kursu minimalnego, wszystkie zdarzenia z oferty. Środki wygrane w takim kuponie stają się od razu gotówką!

Pamiętaj, by przy rejestracji konta podać u bukmachera Fortuna kod promocyjny – to sposób na to, by mieć pewność, że otrzyma się wszystkie obiecane bonusy po spełnieniu odpowiednich warunków.


5 / 5. Ocen: 91

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x