Sporting Lizbona – Varzim: Typy, kursy (18.11.2021)

W Portugalii po meczach reprezentacyjnych zostanie rozegrane spotkanie w ramach Taca de Portugal, czyli Puchar Portugalii. Mistrz z poprzedniego sezonu najwyższej klasy rozgrywkowej zmierzy się z oustaiderem drugiej ligi portugalskiej. Faworyt jest jeden i tylko rozmiar wygranej jest niewiadomą.

Sporting – Varzim: Typy, kursy (18.11.2021)

Typy na mecz Sporting – Varzim

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.12 – 7.95 – 19.50 (STS)
  • 1.10 – 7.20 – 19.00 (Fortuna)
  • 1.12 – 8.00 – 20.00 (Betclic)

Sporting początek sezonu ma bardzo udany. Na trzydzieści trzy możliwe punkty podopieczni trenera Amorima zdobyli ich dwadzieścia dziewięć i aktualnie są na drugim miejscu w lidze mając tyle samo oczek co lider FC Porto.

Varzim gra ligę niżej i zajmują w niej przedostanie miejsce mając zaledwie siedem punktów w jedenastu kolejkach. Klub ten czeka prawdopodobnie walka o utrzymanie w drugiej klasie rozgrywkowej w kraju.

Mistrzowie kraju stracili w tym sezonie na własnym boisku w meczach ligowych zaledwie jednego gola. Było to wygrane spotkanie z Famalicao 2:1.

Z pewnością możemy spodziewać się kilku zmian personalnych w Sportingu, ale to nie powinno zaważyć o losach spotkania. Uważamy, że gospodarze wygrają pewnie strzelając kilka bramek a przede wszystkim wygrają do zera i taki jest nasz typ.

Nasz typ: Obie strzelą-NIE (kurs 1.50) na www.STS.pl.

0 / 5. Ocen: 0

Łukasz Garguła

Skromny człowiek. Jego pasją od dziecka jest sport oraz fizyka. Lubi także inne nauki ścisłe jak chemia czy astronomia. Całkiem nieźle wychodzi mu typowanie. Na Sport1.pl odpowiedzialny za zapowiedzi i analizy wydarzeń sportowych.

Najnowsze wiadomości

Back to top button