Słowenia – Irlandia Północna – Typy bukmacherskie 7 września (czwartek)

Trzy ostatnie porażki Irlandii Północnej w eliminacjach mistrzostw europy 2024 świadczą o złej formie tej reprezentacji. Czy Słownia to wykorzysta? Zapraszam do krótkiej analizy.

Słowenia – Irlandia Północna – Typy bukmacherskie 7 września (czwartek)

Słowenia vs Irlandia Północna. Typy i Analiza

W dwóch ostatnich meczach eliminacyjnych Słoweńcy nie zaznali smaku zwycięstwa. Jak więc widać, w najbliższy czwartek mają szanse się przełamać.

Jednak w ostatniej kolejce przed własną publicznością w starciu z mocną Danią pozostawili po sobie dobre wrażenie. Ostatecznie obie reprezentacje podzieliły się punktami 1-1.

Wcześniej w Helsinkach Słowenia przegrała z Finlandią 0-2. Mimo że częściej utrzymywała się przy piłce i stworzyła sobie piętnaście sytuacji bramkowych, nie była w stanie urwać przeciwnikowi żadnych punktów.

Jak już wcześniej wspomniałem, Irlandczycy z Północy doznali trzech porażek z rzędu w ramach eliminacji mistrzostw europy 2024. W najnowszym meczu w Belfaście przegrali z Kazachstanem 0-1. Natomiast wcześniej w Kopenhadze ulegli Duńczykom 0-1 i u siebie zostali pokonani także przez Finlandię 0-1.

Irlandczycy jak widać są pod formą co powinna wykorzystać Słowenia. Zwłaszcza że czwartkowe spotkanie rozegra przed własną publicznością. Dodajmy, Słowenia zajmuje sześćdziesiąte pierwsze miejsce w rankingu FIFA. Irlandia Północna jest sześćdziesiąta czwarta.

Typ: 1 (kurs 1.85 na STS)

5 / 5. Ocen: 1

Marek Pawliński

Specjalista od analiz piłkarskich, znany z forum BetOnline, gdzie miał skuteczność nie mniejszą niż 70%, a Yield zawsze na plusie :)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x