Śląsk Wrocław – Termalica Bruk Bet Nieciecza: Typy, kursy (23.09.2021)

W czwartkowy wieczór mecz Śląska z Termaliką będzie ostatnim spotkaniem w tym tygodniu w ramach Pucharu Polski. Posada trenera gości Mariusza Lewandowskiego wisi na włosku i być może będzie to jego ostatnie spotkanie pod wodzą zespołu z Niecieczy. Czy tak się stanie? Transmisja meczu w Polsacie Sport, a początek starcia o godzinie 20:30.

Śląsk Wrocław – Termalica Bruk Bet Nieciecza: Typy, kursy (23.09.2021)

Typy na mecz Śląsk Wrocław – Termalica Bruk Bet Nieciecza

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 2.00 – 3.50 – 3.80 (STS)
  • 2.05 – 3.55 – 3.65 (Fortuna)
  • 2.03 – 3.50 – 3.65 (Betlic)

Obie drużyny grają jak wiadomo na poziomie Ekstraklasy i znajdują się na odmiennych biegunach w ligowej tabeli. Gospodarz czwartkowego starcia zajmuje drugie miejsce tuż za plecami Lecha Poznań, z kolei goście z Niecieczy zamykają ligową tabelę z zaledwie trzema zdobytymi punktami.

Jest wiele argumentów za tym, że to Śląsk wygra ten mecz. Przede wszystkim morale zespołu. Wydaje nam się, że trener Mariusz Lewandowski jest już pogodzony ze swoim losem, a spekulacje w mediach na temat nowego trenera popularnych Słoników nas w tym utwierdza. Kolejna sprawa to młodzieżowcy. Jak wiadomo w Pucharze Polski na boisku musi przebywać dwóch takich zawodników. Tutaj Śląsk ma na pewno spory handicap, bo może sobie wybierać spośród kilku graczy. Termalika takiego przywileju nie posiada, gdyż ma deficyt młodych piłarzy.

Atut własnego boiska to również przewaga Śląska. Jak pokazują statystyki to właśnie gospodarze w pucharowych rozgrywkach wygrywają więcej spotkań.

Naszym skromnym zdaniem gospodarze ten mecz wygrają i tym samym przypieczętują utratę posady pierwszego szkoleniowca Termaliki Mariusza Lewandowskiego.

Nasz typ: wygrana Śląska Wrocław (kurs 2.05 na www.efortuna.pl).


0 / 5. Ocen: 0

Najnowsze wiadomości

Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X