Siatkarz Skry nie daje znaku życia

Problemy rodzinne czy może ucieczka z klubu tylnym wyjściem? W Bełchatowie nie wiedzą, co dzieje się z Taylorem Sanderem, który od pewnego czasu nie daje znaków życia.

Siatkarz Skry nie daje znaku życia
Siatkarz Skry nie daje znaku życia

Brak kontaktu z klubem

Przyjmujący PGE Skry Bełchatów od blisko trzech tygodni nie kontaktuje się z nikim z klubu. Jednocześnie menedżer zawodnika poinformował prezesa Piechockiego, że jego klient przeżywa obecnie problemy osobiste, które nie pozwalają mu skupić się na sporcie.

W sieci pojawiło się bardzo wiele spekulacji na temat całej sytuacji. W rozmowie ze sportowym portalem internetowym TVP prezes Skry nazwał sytuację dziwną, a z kolei kibice podkreślają, iż już dawno mówiło się o tym, iż Taylor Sander nie będzie chciał spędzić kolejnego sezonu w Bełchatowie.

Cicha wyprowadzka z Polski?

Okazuje się, że od pewnego czasu nawet menedżer siatkarza nie jest w stanie z nim porozmawiać o tym, w czym tkwi problem. Niewykluczone, że sprawa dotyczy żony zawodnika, która jest w ciąży. Podobno wybranka Sandera usunęła z mediów społecznościowych wszystkich znajomych z Polski, co niektórzy odbierają jako jasny sygnał, iż siatkarz z rodziną przygotowuje się na opuszczenie naszego kraju.

Próbowałem się z nim skontaktować, inne osoby z klubu też. Wśród nich był między innymi trener przygotowania fizycznego, który spędził z Taylorem najwięcej czasu w poprzednim sezonie i mieli najlepszy kontakt. Jakby zawodnik zapadł się pod ziemię” – mówi Piechocki.

Gdyby rzeczywiście okazało się, że Sander zrezygnuje z gry w Bełchatowie, można by było mówić o sporym problemie dla włodarzy tej drużyny. Skra w takiej sytuacji zostałaby bez przyjmującego. Na ten moment prezes oczekuje na jasne stanowisko od samego zawodnika. Postawił przy tym warunek, do kiedy ma to nastąpić.

Prezes stawia sprawę jasno

Czekam na kontakt do końca tygodnia. To ostatni moment na to, by zawodnik i jego menedżer się określili, co dalej” – stanowczo reaguje Piechocki.

Siatkarska ekstraklasa w Polsce startuje na początku października. We wrześniu odbędą się w naszym kraju mistrzostwa Europy, w których nasza kadra jest jednym z głównych faworytów do zwycięstwa. PGE Skra Bełchatów sezon 2021/2022 rozpocznie od pojedynku z klubem Cuprum Lubin. Mecz ten odbędzie się 2 października o godzinie 17.30. Bełchatowianie zagrają na wyjeździe.

5 / 5. Ocen: 1

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Back to top button