Selekcjoner siatkarek zostaje do 2022 roku!

Selekcjoner siatkarek zostaje do 2022 roku! (Fot.: FIVB/volleyball.world)

Nawrocki do MŚ 2022

Spekulowano o tym od dłuższego czasu, ale dziś zapadła oficjalna uchwała. Na jej mocy selekcjonerem polskich siatkarek, aż do zakończenia Mistrzostw Świata w 2022 roku, pozostanie dotychczasowy trener, Jacek Nawrocki.

Jest to pokłosie bardzo udanego 2019 roku w wykonaniu podopiecznych 54-letniego szkoleniowca, który poprowadził reprezentację do turnieju finałowego Siatkarskiej Ligi Narodów i strefy medalowej Mistrzostw Starego Kontynentu.

„Z rekomendacji Jacka Kasprzyka, prezesa PZPS i na podstawie pozytywnej oceny Pionu Sportu i Szkolenia, Zarząd PZPS podczas dzisiejszego posiedzenia podjął jednogłośną uchwałę o kontynuacji współpracy z trenerem Jackiem Nawrockim do zakończenia mistrzostw świata w roku 2022” – poinformowano na oficjalnym profilu polskiego związku piłki siatkowej na twitterze.

Skąd akurat 2022? To właśnie wtedy odbędzie się siatkarki mundial pań, którego po raz pierwszy w historii będziemy współgospodarzem. To impreza docelowa na najbliższego czterolecia, więc trudno się dziwić, że federacja nie zamierza eksperymentować ze sztabem szkoleniowym.

Wcześnie jednak, bo już w styczniu przyszłego roku, polskie siatkarki powalczą w Holandii o udział w Igrzyskach Olimpijskich Tokio 2020. O olimpijską przepustkę powalczymy w grupie z drużyną gospodarza, Bułgarkami i Azerkami.

W dalszej części turnieju, jeśli uda nam się awansować, naszymi rywalkami będą ekipy z drugiej grupy, czyli ktoś z grona: Turcja, Niemcy, Belgia, Chorwacja.

Betfan kod promocyjny

BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Sport
Wiadomości sportowe z najpopularniejszych w kraju dyscyplin. Analizy i typy bukmacherskie od najlepszych w Polsce typerów.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie