Sceny grozy w NFL. Zawodnikowi zatrzymało się serce podczas meczu! [WIDEO]

To temat numer jeden w mediach sportowych w USA. Podczas meczu NFL, który odbył się minionej nocy w Cincinnati, Damar Hamlin padł na boisko w wyniku zatrzymania akcji serca. Potrzebna była resuscytacja. Stan zawodnika określany jest jako krytyczny.

Sceny grozy w NFL. Zawodnikowi zatrzymało się serce! [WIDEO]
Sceny grozy w NFL. Zawodnikowi zatrzymało się serce! [WIDEO]

Atak serca podczas meczu NFL. Zawodnik padł jak rażony piorunem!

W feralnym spotkaniu NFL brały udział ekipy Buffalo Bills oraz Cincinnati Bengals. 24-letni Damar Hamlin w jednej z akcji starł się z Tee Higginsem, który uderzył rywala głową w klatkę piersiową. Mimo że zawodnik gości początkowo wydawał się nie być wzruszony całym zajściem, chwilę po wstaniu na nogi padł jak rażony piorunem na plac gry i już nie był w stanie się podnieść o własnych siłach.

Do akcji bardzo szybko wkroczył zespół medyczny. Potrzebna była resuscytacja, a także podanie zawodnikowi tlenu. Kibice obserwowali dramatyczne sceny przez blisko 30 minut. Podczas przerwy w meczu budynki znajdujące się w centrum Cincinnati zostały symbolicznie podświetlone na kolor niebieski (barwy drużyny Buffalo Bills).

Atak serca podczas meczu NFL. ZOBACZ WIDEO:


24-letni futbolista został odratowany. Obecnie przebywa w szpitalu University of Cincinnati Medical Center. Lekarze jego stan określają jako krytyczny. Rodzina i wszyscy najbliżsi Hamlina nieustannie otrzymują mentalne wsparcie od fanów futbolu amerykańskiego z całego świata.

Buffalo Bills oraz Cincinnati Bengals to jedne z najlepszych drużyn tegorocznego sezonu NFL. Mecz z udziałem tych ekip, który odbył się w nocy 3 stycznia, przerwany został przy stanie 7:3 dla Bengals.

4.9 / 5. Ocen: 192

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x