SC Freiburg – RB Lipsk: Typy, kursy (16.10.2021)

Do ciekawego pojedynku dojdzie na Europa-Park Stadion we Freiburgu, gdzie gospodarze podejmą RB Lipsk. Goście nie potrafią wrócić do formy z poprzedniego sezonu, ale można to tłumaczyć zmianą trenera, który albo potrzebuje czasu albo się nie nadaje. Nie ma co ukrywać, że wejść w buty Juliana Nagelsmanna nie jest łatwo. Początek spotkania o 15:30. Transmisja na platformie Viaplay.

SC Freiburg – RB Lipsk: Typy, kursy (16.10.2021)

Typy na mecz SC Freiburg – RB Lipsk

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 3.80 – 3.70 – 1.88 (STS)
  • 4.10 – 3.85 – 1.90 (Fortuna)
  • 3.85 – 3.80 – 1.89 (Betclic)

Przed tym starciem to gospodarze są wyżej w tabeli niemieckiej Bundesligi. SC Freiburg zajmuje bardzo wysokie czwarte miejsce i ma pięć punktów przewagi nad RB Lipsk, który jest na ósmej pozycji. Drużyna z Lipska na wyjeździe zdobyła zaledwie jeden punkt. Było to spotkanie z FC Koeln 1:1. Freiburg z kolei u siebie w trzech meczach zdobył siedem oczek. Mecze SC Freiburg na własnym boisku:

  • Borussia Dortmund 2:1
  • FC Koeln 1:1
  • FC Augsburg 3:0

W bezpośrednich meczach pomiędzy tymi drużynami SC Freiburg, gdy był gospodarzem zazwyczaj strzelał minimum jednego gola. Takich spotkań było sześć i w aż pięciu SC notowało trafienie tak samo jak RB Lipsk.

Naszym typem na ten mecz jest, że obie drużyny strzelą gola. Gospodarze u siebie w tym sezonie zawsze strzelali minimum jednego gola. Po drugie są w dobrej formie. RB Lipsk to już uznana marka na niemieckiej ziemi, która w swojej drużynie ma również zawodników będących w dobrej dyspozycji: Nkunku w ostatnich czterech meczach strzelał zawsze gola, a oprócz niego w ofensywie mamy jeszcze Duńczyka Poulsena czy Andre Silve, który nie pokazał jeszcze w pełni swoich możliwości.

Nasz typ: obie drużyny strzelą gola (kurs 1.63 na www.STS.pl).

0 / 5. Ocen: 0

Łukasz Garguła
Łukasz Garguła
Skromny człowiek. Jego pasją od dziecka jest sport oraz fizyka. Lubi także inne nauki ścisłe jak chemia czy astronomia. Całkiem nieźle wychodzi mu typowanie. Na Sport1.pl odpowiedzialny za zapowiedzi i analizy wydarzeń sportowych.

Podobne do: SC Freiburg – RB Lipsk: Typy, kursy (16.10.2021)

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P