SC Freiburg – RB Lipsk: Typy, kursy (16.10.2021)

Do ciekawego pojedynku dojdzie na Europa-Park Stadion we Freiburgu, gdzie gospodarze podejmą RB Lipsk. Goście nie potrafią wrócić do formy z poprzedniego sezonu, ale można to tłumaczyć zmianą trenera, który albo potrzebuje czasu albo się nie nadaje. Nie ma co ukrywać, że wejść w buty Juliana Nagelsmanna nie jest łatwo. Początek spotkania o 15:30. Transmisja na platformie Viaplay.

SC Freiburg – RB Lipsk: Typy, kursy (16.10.2021)

Typy na mecz SC Freiburg – RB Lipsk

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 3.80 – 3.70 – 1.88 (STS)
  • 4.10 – 3.85 – 1.90 (Fortuna)
  • 3.85 – 3.80 – 1.89 (Betclic)

Przed tym starciem to gospodarze są wyżej w tabeli niemieckiej Bundesligi. SC Freiburg zajmuje bardzo wysokie czwarte miejsce i ma pięć punktów przewagi nad RB Lipsk, który jest na ósmej pozycji. Drużyna z Lipska na wyjeździe zdobyła zaledwie jeden punkt. Było to spotkanie z FC Koeln 1:1. Freiburg z kolei u siebie w trzech meczach zdobył siedem oczek. Mecze SC Freiburg na własnym boisku:

  • Borussia Dortmund 2:1
  • FC Koeln 1:1
  • FC Augsburg 3:0

W bezpośrednich meczach pomiędzy tymi drużynami SC Freiburg, gdy był gospodarzem zazwyczaj strzelał minimum jednego gola. Takich spotkań było sześć i w aż pięciu SC notowało trafienie tak samo jak RB Lipsk.

Naszym typem na ten mecz jest, że obie drużyny strzelą gola. Gospodarze u siebie w tym sezonie zawsze strzelali minimum jednego gola. Po drugie są w dobrej formie. RB Lipsk to już uznana marka na niemieckiej ziemi, która w swojej drużynie ma również zawodników będących w dobrej dyspozycji: Nkunku w ostatnich czterech meczach strzelał zawsze gola, a oprócz niego w ofensywie mamy jeszcze Duńczyka Poulsena czy Andre Silve, który nie pokazał jeszcze w pełni swoich możliwości.

Nasz typ: obie drużyny strzelą gola (kurs 1.63 na www.STS.pl).

0 / 5. Ocen: 0

Najnowsze wiadomości

Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X