Salihamidzić rozczarowany zachowaniem Neuera

Dyrektor sportowy Bayernu Monachium Hasan Salihamidzić powiedział w niedzielę, że jest „rozczarowany” kontuzjowanym kapitanem Manuelem Neuerem, który „stawił swoje osobiste interesy ponad klubem”.

Salihamidzić rozczarowany zachowaniem Neuera

Salihamidzić krytykuje Neuera, w tle zwolnienie trenera bramkarzy

Oświadczenie, które odnosi się do wywiadu Neuera z gazetami Sueddeutsche Zeitung i The Athletic, jest najnowszym w wojnie słów pomiędzy klubem a jego kapitanem.

Neuer, który jest obecnie kontuzjowany ze złamaną nogą po wypadku na nartach w grudniu, skrytykował decyzję klubu o zwolnieniu trenera bramkarzy Toni Tapalovicia, mówiąc, że czuł się „tak, jakby moje serce zostało wyrwane”.

Rozmawiając w niedzielę z niemieckim tabloidem Bild, Salihamidzić powiedział: „Rozumiem, że Manuel jest osobiście dotknięty, ale ja oczekiwałbym od niego innego podejścia. Mamy to przedyskutować wewnętrznie.”

Saga z Neuerem jest odbiciem słabych wyników na boisku dla mistrzów Bundesligi, którzy jeszcze nie wygrali ligowego meczu w 2023 roku. Dziś o godz. 17:30 Bayern gra wyjazdowy mecz z VfL Wolfsburg, w którym gra reprezentant Polski Jakub Kamiński.

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuje się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, koszykówką, siatkówką i tenisem a także sportami zimowymi w tym najbardziej narciarstwem alpejskim. Nie potrafi żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x