Resovia Rzeszów – Warta Zawiercie: Analiza, prognozy i typy bukmacherskie (09.05.2023)

W trzecim meczu serii o brązowe medale Asseco Resovia Rzeszów podejmuje Aluron CMC Warta Zawiercie. Rywalizacja będzie zacięta, ale czy Resovia zdoła utrzymać impet z ostatniego spotkania? Przeanalizujmy to starcie i sprawdźmy, jakie warto grać typy!

Resovia Rzeszów - Warta Zawiercie: Analiza, prognozy i typy bukmacherskie (09.05.2023)
Resovia Rzeszów – Warta Zawiercie: Analiza, prognozy i typy bukmacherskie (09.05.2023)

Resovia Rzeszów – Warta Zawiercie: Forma i statystyki

Asseco Resovia Rzeszów zdobyła ważne zwycięstwo w drugim meczu, pokonując zawiercian 3:1. Wcześniejsze spotkanie zakończyło się sukcesem Aluronu CMC Warta Zawiercie, który wygrał po tie-breaku. Obie drużyny prezentują się na wysokim poziomie, a ich wyniki są nieprzewidywalne.

Kluczowe statystyki:

  • Asseco Resovia Rzeszów wygrała dwa z pięciu ostatnich meczów przeciwko Aluronowi CMC Warta Zawiercie.
  • Aluron CMC Warta Zawiercie wygrał trzy z pięciu ostatnich meczów przeciwko Asseco Resovii Rzeszów.

Duży wpływ na wynik ostatniego meczu miała gra duetu Bucki – DeFalco. W drugim meczu Resovia grała bez Klemena Cebulja oraz Macieja Muzaja. Jeżeli wrócą do składu, czy będą w pełni sił, aby pomóc swojej drużynie?

Siatkówka za darmo w STS TV. Transmisje online
Siatkówka za darmo w STS TV. Transmisje online

W trzecim meczu starcia o brązowe medale obie drużyny będą chciały wykazać się na tle rywala. Kluczowe będzie utrzymanie wysokiej formy przez zawodników Asseco Resovii oraz ewentualny powrót Klemena Cebulja i Macieja Muzaja do składu.

Resovia Rzeszów – Warta Zawiercie: Typy bukmacherskie i prognoza (09.05.2023)

Typ 1: Asseco Resovia Rzeszów wygra mecz (kurs 1.80 w STS)

Zakładając, że Resovia utrzyma wysoką formę z ostatniego meczu, istnieje duża szansa na zwycięstwo drużyny z Rzeszowa w trzecim spotkaniu. Kluczowe będzie utrzymanie tempa gry oraz skuteczność duetu Bucki – DeFalco. Jeśli Resovia będzie w stanie to zrobić, to wygrana w tym meczu jest prawdopodobna.

Typ 2: Powyżej 3.5 setów w meczu (kurs 1.65 w Superbet)

Obie drużyny wykazują się zaciętością i determinacją, co może skutkować długotrwałą rywalizacją. Zakład na powyżej 3.5 setów w meczu wydaje się być dobrą opcją, uwzględniając wyniki ostatnich spotkań obu zespołów.

Sprawdź na naszej stronie ranking bukmacherów i przekonaj się, jaka oferta jest obecnie najlepiej oceniana!

Resovia Rzeszów – Warta Zawiercie: Kursy na mecz

Jak zakończy się pojedynek Resovia Rzeszów – Warta Zawiercie? Oto co mówią aktualne kursy bukmacherskie na ten pojedynek:

ResoviaWartaBukmacherOferta
1.482.65FortunaSprawdzam >>
1.562.38BetclicSprawdzam >>
1.552.65STSSprawdzam >>
1.572.36BetfanSprawdzam >>

Najwyższy kurs na wygraną Resovii znajdziemy u bukmachera Betfan. Z kolei najwięcej na wygranej Warty zarobimy w Fortunie oraz STS.

4.9 / 5. Ocen: 141

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x