Renard odrzucił ofertę PZPN-u

Jednym z kandydatów do zastąpienia Czesława Michniewicza był obecny selekcjoner Arabii Saudyjskiej Herve Renard. Według doniesień francuskich mediów 54-latek otrzymał od PZPN-u propozycję przejęcia Biało-Czerwonych, jednak sam zainteresowany miał odrzucić ofertę.

reprezentacja polski
Renard odrzucił ofertę PZPN-u Foto: Hervé Renard/ Twitter

Reprezentacja Polski nadal pozostaje bez selekcjonera. Hevre Renard nie przejmie Biało-Czerwonych

Trwają gorączkowe poszukiwania nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Eliminacje Euro 2024 ruszają za niespełna dwa miesiące, a wciaż nie wiadomo, kto zastąpi Czesława Michniewicza. Jednym z głównych faworytów był Hevre Renard. Do jego największych osiągnięć na ławce trenerskiej można zaliczyć zwycięstwo w 2012 roku kontynentalnych mistrzostw z Zambią, a także powtórzenie tego wyczynu trzy lata później, tym razem z Wybrzeżem Kości Słoniowej. Wiadomo jednak już, że Francuz na pewno nie przejmie sterów naszej kadry.

Według informacji do których dotarł dziennik „L’Equipe”, Renard otrzymał od Cezarego Kuleszy propozycję zatrudnienia, jednak mu odmówił. Powodem takiej decyzji ma być fakt, że 54-latek znalazł się na celowniku OGC Nice. Ekipa z Ligue 1 jakiś czas temu rozstała się z Lucienem Favrem i pilnie poszukuje jego następcy.

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO200 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

Renard w przeszłości pracował już z francuskimi klubami. Był trenerem Sochaux oraz Lille, jednak w żadnej z tych drużyn nie odniósł znaczących sukcesów.

5 / 5. Ocen: 1

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x