Reprezentacja Kataru zostaje bez trenera!

Felix Sanchez nie jest już trenerem reprezentacji Kataru. Tamtejsza federacja poinformowała, że nie przedłużyła z nim kontraktu, który wygasał wraz z końcem tego roku.

Reprezentacja Kataru zostaje bez trenera!

Felix Sanchez został bez pracy. Katarczycy poszukują nowego selekcjonera

Katarski Związek Piłki Nożnej nie tak wyobrażał sobie mundial w wykonaniu swojej kadry narodowej. Była to najsłabsza drużyna na całym turnieju. Zmagania w fazie grupowej zakończyła z zerowym dorobkiem na koncie. Nic więc dziwnego, że tamtejsza federacja zdecydowała nie przedłużać wygasającej umowy z Sanchezem.

Po wygaśnięciu kontraktu 31 grudnia, Katarski Związek Piłki Nożnej i Hiszpan Félix Sánchez podjęli wspólnie decyzję, że to najlepszy moment na rozpoczęcie nowej fazy i nieprzedłużanie umowy między obiema stronami – czytamy w wydanym komunikacie.

Sam selekcjoner nie ukrywa ogromnej wdzięczności wobec prezesa związku oraz przywódców kraju. Krótko po ogłoszeniu decyzji 47-letni Hiszpan podziękował wszystkim działaczom oraz politykom. Stwierdził również, że Katar, jego ludzie i piłka nożna na zawsze będą w jego sercu.

Felix Sanchez objął stanowisko selekcjonera w 2017 roku. Pod jego wodzą Katar wygrał m.in. Puchar Azji 2019. W 73 spotkaniach gospodarze tegorocznych mistrzostw świata odnieśli 36 razy zwycięstw, 24 porażki oraz 13 remisów.

0 / 5. Ocen: 0

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x