RC Lens – Rennes: Typy, kursy (08.01.2022)

W sobotę odbędzie się mecz pomiędzy drużynami z Ligue 1, w którym RC Lens podejmie Rennes na Stade Bollaert-Delelis. Lens zajmuje obecnie dziewiąte miejsce w tabeli, natomiast Rennes jest o cztery oczka wyżej, na czwartej pozycji. Która z tych drużyn walczących o europejskie puchary okaże się lepsza w ten weekend?

RC Lens – Rennes: Typy, kursy (08.01.2022)

Typy na Lens – Rennes

Aktualne kursy bukmacherów:

2.75 – 3.35 – 2.60 (STS)
2.81 – 3.40 – 2.55 (Fortuna)
2.80 – 3.45 – 2.48 (Betclic)

Zespół, w których barwach występuje Przemysław Frankowski przeżywa mały kryzys. Ostatni raz zwyciężyli w listopadzie gromiąc Troyes 4:0 a od tego czasu nie wygrali w sześciu kolejnych spotkaniach w tym w dwóch ostatnich ponieśli porażki. W miniony weekend Lens wywalczyło jednak remis 2:2 z mistrzem Ligue 1, Lille w Pucharze Francji i awansowało dzięki wygranym rzutom karnym. Drużynie Francka Haise powinno to dać motywacyjnego kopa do przodu. Deiver Machado wypadł z gry z powodu kontuzji kolana, natomiast Ignatius Ganago i Massadio Haidara są niedostępni z powodu udziału w Pucharze Narodów Afryki.

Z kolei Rennes także ma dwa ostatnie mecze zakończone porażkami. Wcześniej jednak wygrało osiem z ostatnich 13 meczów dzięki czemu w pewnym momencie awansowało na pozycję wicelidera tabeli. W Pucharze Francji zostali wyeliminowani przez ekipę z Ligue 2, Nancy. Zakwalifikowali się za to do fazy pucharowej Ligi Konferencji. Najbardziej odczuwalny brak kadrowy będzie za sprawą Kamaldeena Sulemany.

Ostatnie dwa mecze pomiędzy Lens i Rennes kończyły się remisami. To sobotnie starcie też powinno być wyrównane. Obie ekipy są w stanie zdobywać bramki przeciwko sobie, choć Rennes może mieć lekką przewagę w ofensywie ze względu na obecność Laborde’a i Doku. Mimo spadku formy Lens może jednak sprawić im pewne problemy, dlatego najbardziej prawdopodobnym wynikiem jaki stawiamy będzie remis.

Nasz Typ Lens – Rennes: remis (kurs 3.45 na www.Betclic.pl)

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz
Tomasz Bysiewicz
Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Podobne do: RC Lens – Rennes: Typy, kursy (08.01.2022)

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P