Raphinha na celowniku Bayernu Monachium

Mimo, że Raphinha ma kontrakt z Leeds ważny do 2024 roku, to coraz częściej mówi się o jego przenosinach do innego klubu. Zagraniczne media podają, że brazylijski skrzydłowy znalazł się na celowniku mistrza Niemiec.

Brazylijczyk znalazł się na celowniku mistrza Niemiec

Raphinha w Bundeslidze?

Raphinha zadziwia formą w tym sezonie Premier League. 25-letni zawodnik wystąpił w dziewiętnastu spotkaniach, w których zdobył osiem goli i zanotował dwie asysty. Bez wątpienia Brazylijczyk jest jednym z ważniejszych piłkarzy w kadrze Leeds. Nie powinno zatem nikogo dziwić, że coraz więcej klubów jest zainteresowanych zakontraktowaniem skrzydłowego. Kilka dni temu informowaliśmy, że West Ham chciałoby sprowadzić Raphinhe na London Stadium. Okazuje się, że do wyścigu o pozyskanie piłkarza dołączył kolejny klub, Bayern Monachium.

Już ponad dwa miesiące temu pojawiły się plotki o możliwym transferze Raphinhii do Monachium. Dziennikarze z „TNT Brasil” podawali, że kwota odstępnego zamknie się w granicach około 50 milionów euro. Temat powraca za sprawą Christiana Falka. Niemiec informuje, że władze Bayernu Monachium wciąż są zainteresowane zakontraktowaniem skrzydłowego.

Umowa Raphinhii z Leeds obowiązuje do 2024 roku.

5 / 5. Ocen: 1

Najnowsze wiadomości

Back to top button