Ralf Rangnick: Edinson Cavani chce zostać w Manchesterze United

Edinson Cavani powiedział Ralfowi Rangnickowi, że chce pozostać w Manchesterze United i pomóc wrócić drużynie na właściwe miejsce. 34-latek dołączył na Old Trafford w październiku 2020 r. Od niedawna spekuluje się, że chce odejść już po tym sezonie.

Edinson Cavani
Ralf Rangnick: Edinson Cavani chce zostać w Manchesterze United

Edinson Cavani w Barcelonie po zakończeniu sezonu?

Było więcej spekulacji na temat jego przyszłości, ale Rangnick powiedział Cavaniemu, że nie ma zamiaru pozwolić mu odejść, mimo że Barcelona podobno już kontaktowała się z jego menadżerem.

Zapytany, czy powiedział jakimkolwiek graczom, że mogą odejść zimą, po komentarzach z zeszłego tygodnia na temat napastnika i Donny’ego Van De Beeka, tymczasowy szef United powiedział: „Nie, ale nie powiedziałem też Ediemu, że nie może odejść.

„Powiedziałem mu, że gdyby to zależało ode mnie, chciałbym, żeby został w drużynie, bo jest nam potrzebny. Przyszedł do mojego biura i rozmawialiśmy przez prawie pół godziny, powiedział mi, że na pewno zostanie do końca sezonu.

STS z kodem BETONLINEBonus
Bonus za 3 depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Bonus za zadania60 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Logowaniewww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

„Powiedział mi, że mogę na niego liczyć, że zostanie do końca sezonu bo jest tu szczęśliwy i da z siebie wszystko, będzie wzorem do naśladowania dla młodych graczy.

„Nawet jeśli nie gra, będzie starał się być najlepszym możliwym wzorem do naśladowania dla innych graczy.
„To dla mnie dobra wiadomość, ponieważ Edi jest piłkarzem z ogromnym doświadczeniem, mentalnością, etyką pracy, który naprawdę może być doskonałym wzorem do naśladowania dla wszystkich innych zawodników”.

5 / 5. Ocen: 3

Najnowsze wiadomości

Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X