Rafael Redwitz oficjalnie w Montpellier

Był zawodnik Resovii, Rafael Redwitz podpisał trzyletni kontrakt z klubem z południa Francji.

Rafael Redwitz
Rafael Redwitz (youtube)

Po nieudanej przygodzie z Iskrą Odincowo, Brazylijczyk powrócił do Montpellier, gdzie trenował wspólnie z reprezentacyjną młodzieżą z CNVB. W Montpellier również rozpoczął studia, ponieważ jak twierdzi, nie może w przyszłości doprowadzić do sytuacji, w której w razie kontuzji i konieczności rezygnacji z gry w siatkówkę, zostanie bez pracy. Z pewnością nie bez wpływu na takie podejście Brazylijczyka pozostają wydarzenia z Odincowa, gdzie w środku sezonu zerwano z nim kontrakt z powodu zbyt dużej liczby obcokrajowców w zespole.

Wcześniej szkoleniowcem klubu MVUC wybrany został Philippe Blain, który ma pomóc  przywróceniu zespołowi jego dawnej chwały. Z drużyną związał się również argentyński atakujący, syn Daniela Castellaniego – Ivan Castellani. Kontrakt z drużyna podpisał również młody  Yacine Louati, a także libero Phillip Krois. Na pewno z zespołu odejdzie Amerykanin Carson Clark, który dzięki świetnym występom w Ligue A znalazł się w szerokiej kadrze USA na Ligę Światową 2013. Nie wiadomo jak wygląda sytuacja Juliena Lyneela i Francka Lafitte, którym skończyły się kontrakty z klubem, a także Mateusza Miki, który był przymierzany do zespołu z Montpellier.

0 / 5. Ocen: 0

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x