PZPN stracił ważnych sponsorów

Liczne skandale krążące wokół reprezentacji Polski to niejedyny problem PZPN. Związek poinformował, że z federacją żegnają się dwaj ważni sponsorzy.

PZPN stracił ważnych sponsorów
PZPN stracił ważnych sponsorów

Polski Związek Piłki Nożnej w poważnych tarapatach!

Cezary Kulesza nie ma łatwego życia. Atmosfera wokół kadry od dawna jest napięta. Najpierw ujawniono tzw. aferę premiową, a następnie Czesław Michniewicz stracił stanowisko selekcjonera, mimo realizacji wyznaczonych celów. Teraz na horyzoncie pojawił się nowy problem.

PZPN poinformował, że wraz z końcem ubiegłego roku wygasły umowy z Oficjalnymi Sponsorami reprezentacji Polski: T-Mobile i OSHEE oraz Oficjalnymi Partnerami reprezentacji Polski: 99RENT i Ustronianką.

W imieniu PZPN pragnę serdecznie podziękować za współpracę naszym Oficjalnym Sponsorom i Partnerom. Wspólnie przeżyliśmy wiele bardzo emocjonujących chwil związanych z polskim futbolem. W czasie trwania naszej współpracy reprezentacja Polski brała udział w turniejach finałowych mistrzostw świata i Europy, a nasi Sponsorzy i Partnerzy zawsze ją wspierali, za co jeszcze raz pragnę wyrazić wdzięczność i uznanie. Z pewnością spotkamy się jeszcze na piłkarskim szlaku, w końcu łączy nas piłka – powiedział Łukasz Wachowski, sekretarz generalny PZPN.

Zapowiedziano również, że starych sponsorów mogą zastąpić nowe podmioty.

Finalizujemy rozmowy zarówno z naszymi obecnymi, wieloletnimi i zaufanymi partnerami, jak i nowymi firmami, które chcą inwestować w sport i rosnąć w siłę wraz z reprezentacją Polski, czyli najważniejszą drużyną w kraju. Mogę już teraz zdradzić, że nasza piramida sponsorska pozostanie wypełniona, a przychody z tytułu umów sponsorskich będą rekordowe w całej historii PZPN – podsumował Wachowski.

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO200 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

0 / 5. Ocen: 0

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x