Puszcza Niepołomice – GKS Jastrzębie: Typy, kursy (19.11.2021)

Mecz na szczycie szykuje nam się w 1 lidze. Oczywiście z przymrużeniem oka. GKS Jastrzębie ma szanse wydostać się z ostatniego miejsca w tabeli ale musi zdobyć jakieś punkty w Niepołomicach. Czy tak się stanie? Początek tego widowiska zaplanowany jest na godzinę 18:00.

Puszcza Niepołomice – GKS Jastrzębie: Typy, kursy (19.11.2021)

Typy na mecz Puszcza Niepołomice – GKS Jastrzębie

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 2.24 – 3.20 – 3.20 (STS)
  • 2.17 – 3.40 – 3.50 (Fortuna)
  • 2.25 – 3.40 – 3.20 (Betclic)

Puszcza Niepołomice zajmuje piętnaste miejsce w Fortuna pierwszej lidze. Podopieczni trenera Tadeusza Tułacza mają na koncie piętnaście punktów i o trzy wyprzedzają GKS Jastrzębie, który zamyka tabele.

Jastrzębianie w meczach wyjazdowych zdobyli zaledwie trzy punkty. Puszcza z kolei u siebie zgarnęła pięć oczek w dwóch meczach więcej aniżeli GKS.

Bardzo dobrze dla Puszczy wygląda H2H. W tym sezonie pokonali już Jastrzębie 2:0. W poprzednim sezonie również zanotowali z nimi dwie wygrane.

Jak widać GKS leży Puszczy i my zmierzamy w tym samym kierunku. Według nas to gospodarze zainkasują komplet punktów, ale mimo wszystko zabezpieczamy się zakładem bez remisu. Trener Tułacz wiele lat pracuje w Niepołomicach i nie raz wychodził z kryzysu.

Nasz typ. DNB Puszcza (kurs 1.62 na www.STS.pl).

0 / 5. Ocen: 0

Najnowsze wiadomości

Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X