Puszcza Niepołomice – GKS Jastrzębie: Typy, kursy (19.11.2021)

Mecz na szczycie szykuje nam się w 1 lidze. Oczywiście z przymrużeniem oka. GKS Jastrzębie ma szanse wydostać się z ostatniego miejsca w tabeli ale musi zdobyć jakieś punkty w Niepołomicach. Czy tak się stanie? Początek tego widowiska zaplanowany jest na godzinę 18:00.

Puszcza Niepołomice – GKS Jastrzębie: Typy, kursy (19.11.2021)

Typy na mecz Puszcza Niepołomice – GKS Jastrzębie

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 2.24 – 3.20 – 3.20 (STS)
  • 2.17 – 3.40 – 3.50 (Fortuna)
  • 2.25 – 3.40 – 3.20 (Betclic)

Puszcza Niepołomice zajmuje piętnaste miejsce w Fortuna pierwszej lidze. Podopieczni trenera Tadeusza Tułacza mają na koncie piętnaście punktów i o trzy wyprzedzają GKS Jastrzębie, który zamyka tabele.

Jastrzębianie w meczach wyjazdowych zdobyli zaledwie trzy punkty. Puszcza z kolei u siebie zgarnęła pięć oczek w dwóch meczach więcej aniżeli GKS.

Bardzo dobrze dla Puszczy wygląda H2H. W tym sezonie pokonali już Jastrzębie 2:0. W poprzednim sezonie również zanotowali z nimi dwie wygrane.

Jak widać GKS leży Puszczy i my zmierzamy w tym samym kierunku. Według nas to gospodarze zainkasują komplet punktów, ale mimo wszystko zabezpieczamy się zakładem bez remisu. Trener Tułacz wiele lat pracuje w Niepołomicach i nie raz wychodził z kryzysu.

Nasz typ. DNB Puszcza (kurs 1.62 na www.STS.pl).

0 / 5. Ocen: 0

Łukasz Garguła

Skromny człowiek. Jego pasją od dziecka jest sport oraz fizyka. Lubi także inne nauki ścisłe jak chemia czy astronomia. Całkiem nieźle wychodzi mu typowanie. Na Sport1.pl odpowiedzialny za zapowiedzi i analizy wydarzeń sportowych.

Najnowsze wiadomości

Back to top button