Pudzianowski wystąpi na KSW 64. Z kim będzie walczył?

Mariusz Pudzianowski został oficjalnie wpisany do karty walk gali KSW 64, która odbędzie się pod koniec października w łódzkiej Atlas Arenie. Kto będzie rywalem polskiego byłego strongmana?

Pudzianowski wystąpi na KSW 64. Z kim będzie walczył?
Pudzianowski wystąpi na KSW 64. Z kim będzie walczył?

Kiedy jest KSW 64?

Najbliższa gala KSW, czyli ta o numerze 64, odbędzie się w Atlas Arenie w dniu 23 października. Karta walk jeszcze nie jest szczególnie bogata w szczegóły, ale już wkrótce ma się to zmienić. Wiemy już na sto procent, że w jednym z pojedynków zobaczymy w akcji Mariusza Pudzianowskiego. Oponent byłego strongmana nie został jeszcze ujawniony, ale nie będzie to na pewno słynny senegalski „Bombardier”. Ten pomysł w tym momencie odpada. Chcemy otrzymać słowa danego kibicom i jesteśmy w trakcie rozmów z tym zawodnikiem, jednak nie wiemy, jak się zakończą. Być może wkrótce Senegalczyk skompromituje się w pojedynku z Le Bannerem, a wówczas nikt nie będzie chciał już w Polsce oglądać? Przekonamy się, to kwestia kilku dni – powiedział Martin Lewandowski w rozmowie ze „Sportowymi Faktami”.

Oczywiście, kibice nadal chcieliby zobaczyć walkę „Pudziana” z Hafthorem Bjornssonem. Problem polega na tym, że „Góra” chce pojedynku bokserskiego, co zupełnie nie odpowiada przedstawicielom KSW. „Bjornsson rzeczywiście bierze pod uwagę jedynie walkę bokserską. My z kolei jesteśmy organizacją MMA i dlatego chcemy doprowadzić do walki w tej formule. Boks na gali KSW brzmi trochę absurdalnie. Aktualnie mamy na liście dwa nazwiska, które są bardzo ciekawe w kontekście walki z Pudzianowskim. Jednym z nich jest właśnie Bjornsson” – przyznał Lewandowski.

Z kim będzie walczył Pudzianowski?

Współzałożyciel KSW wypowiedział się też na temat rzekomego rewanżu między Pudzianowskim a Kołeckim. Często mówi się o takim zestawieniu w kuluarach, jednak raczej do tego starcia nie dojdzie, a na pewno już nie w najbliższym czasie. Nie jest też brana pod uwagę walka Kołeckiego z „Jurasem”. „Kołecki się rozwija, jakie postępy robi, jego walka z Narkunem w przyszłym roku staje się realna. W naszych roboczych rozpiskach takie zestawienie zaczyna się pojawiać” – czytamy w wywiadzie „SF”.

Cały czas nie można wykluczyć, że w najbliższej przyszłości dojdzie do starcia Chalidowa z Pudzianowskim. Obaj zawodnicy ostatnio coraz głośniej mówią o swoim spotkaniu w oktagonie. Jeden i drugi jest gotowy na takie zestawienie, a włodarze KSW – chociaż wcześniej mieli inne zdanie – uważają, że to pojedynek jak najbardziej możliwy do zorganizowania. „o prawda, jeszcze kilka miesięcy temu to zestawienie było mało realne. Ale sytuacja się zmieniła i nie chodzi tylko o to, że „Pudzian” zaczął podbijać temat na Facebooku. On nie potrzebuje zwiększać swoich zasięgów i robić czegoś pod publiczkę. Podbija tylko te tematy, które czuje. Rozmawiałem z nim na temat tej konfrontacji. Powiedział, że jeśli potraktujemy ten pomysł na poważnie, to on jest chętny” – dodał Lewandowski.

Bilety na KSW 64 można już nabywać za pośrednictwem platformy eBilet. Transmisja z wydarzenia tylko w systemie PPV.

5 / 5. Ocen: 1

Maksymilian Kotowski
Maksymilian Kotowski
Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Podobne do: Pudzianowski wystąpi na KSW 64. Z kim będzie walczył?

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P