PŚ Zakopane 2023. O której skoki dziś? [Terminarz – niedziela 15.01]

Już dzisiaj PŚ Zakopane 2023. O której skoki dziś? Niedziela 15.01 to dzień, na który zaplanowany został konkurs indywidualny. Zobacz terminarz godzina po godzinie!

PŚ Zakopane 2023. O której skoki dziś? [Terminarz]
PŚ Zakopane 2023. O której skoki dziś? [Terminarz]

Skoki Zakopane 2023 – data, godzina [Kiedy skaczą?]

Na skoki Zakopane 2023 czekali w naszym kraju w zasadzie wszyscy, którzy chociaż trochę interesują się sportami zimowymi. O której skoki dziś? To temat, jaki nie nudzi się osobom w Polsce w ten weekend. Tym bardziej, że klasyfikacja generalna Pucharu Świata pozwala być optymistycznie nastawionym przed zbliżającymi się zawodami.

W internecie roi się od clickbaitów, a także wielu niesprawdzonych czy nawet zupełnie wyssanych z palca informacji. Wielu kibiców przeczytać może chociażby o tym, że skoki Zakopane odwołane zostały i się nie odbędą. To prawda, jednak mowa o FIS Cup, a nie rywalizacji w ramach Pucharu Świata. Tym samym wiadomo na sto procent, że konkurs Zakopane 2023 będzie miał miejsce. Nie pozostaje nic innego, jak tylko sprawdzić oficjalny harmonogram tego wydarzenia.

Skoki Zakopane kiedy oraz o której? Przede wszystkim trzeba podkreślić, że tym razem nie będziemy świadkami trzech, a dwóch konkursów w polskiej górskiej stolicy. Tym samym kibice na Wielkiej Krokwi obejrzeć będą mogli dwukrotnie obejrzeć zawody, a także jednego dnia odbywać się będzie oficjalny trening i – oczywiście kwalifikacje.

Zakład bez ryzyka na skoki narciarskie w STS
Zakład bez ryzyka na skoki narciarskie w STS

Aktualna klasyfikacja Pucharu Świata w skokach narciarskich to przyjemny widok dla polskiego kibica. Liderem przed konkursami w Zakopanem jest Dawid Kubacki, który wyprzedza drugiego Anze Laniska o 108 punktów. Na trzecim stopniu podium znajduje się Halvor Egner Granerud, triumfator ostatniego Turnieju Czterech Skoczni.

🎿 Skoki w Zakopanem – kiedy się odbywają? 🎿

Start wydarzenia:🗓️ 13 stycznia (piątek) 🗓️
Koniec wydarzenia:🗓️ 15 stycznia (niedziela) 🗓️
Miejsce:Wielka Krokiew im. Stanisława Marusarza 🏞️🇵🇱

PŚ Zakopane terminarz 2023: kiedy konkurs, kiedy kwalifikacje?

Tegoroczny PŚ Zakopane to jeden konkurs indywidualny oraz jedne zawody drużynowe. Nie wszyscy kibice są zadowoleni z takiego obrotu spraw, ale wiadomo już na sto procent, że w tym sezonie nie ma co liczyć na jakiekolwiek zmiany w tym temacie. Tym samym przygotowany na PŚ Zakopane terminarz na pewno się już nie zmieni.

Zawodników kibice po raz pierwszy na Wielkiej Krokwi będą mogli 13 stycznia (piątek) podczas oficjalnego treningu. Tuż po nim rozegrane zostaną kwalifikacje do niedzielnego konkursu. Do „drużynówki” tego rodzaju rywalizacja nie jest wymagana.

Fortuna bonus na skoki narciarskie - 20 PLN bez depozytu!
Fortuna bonus na skoki narciarskie – 20 PLN bez depozytu!

W sobotę i niedzielę będzie można obejrzeć już właściwy punkt trzydniowego programu. O której konkurs, o której serie próbne? Wszystkie informacje na temat konkursu można sprawdzić w zestawieniu poniżej.

Zakopane. O której skoki dziś? ZOBACZ
⬇️ ⬇️ ⬇️

Skoki Zakopane: niedziela (15.01.23). Kiedy konkurs?

Oficjalna seria próbna:⌚️ 15.00 ⌚️
Konkurs indywidualny:⌚️ 16.00 ⌚️

Skoczkowie na Wielkiej Krokwi będą rywalizować głównie przy sztucznym oświetleniu. Podczas zmagań w Zakopanem tylko raz będzie można uzyskać punkty do indywidualnej „generalki” Pucharu Świata.

W przypadku jakichkolwiek zmian zostanie dodana w tym miejscu odpowiednia adnotacja. Ten wpis jest aktualizowany na bieżąco w miarę potrzeb. Na ten moment nic nie zapowiada, aby cokolwiek miało pokrzyżować kibicom plany.

Aktualne kursy na wszystkie konkursy w Zakopanem można sprawdzić na stronie www.eFortuna.pl. Dla nowych graczy z kodemBETONLINE” przygotowano pakiet bonusów powitalnych. Wśród nich jest 20 PLN bez depozytu (bez konieczności przelewania własnych pieniędzy).


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.9 / 5. Ocen: 104

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x